Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez to błąd Ci wywalają czujniki?? Bo u mnie też często ten błąd wyskakuje a właśnie mam glebe -40mm około:whistling:

Tak właśnie przez glebe wywala, czujnik nie jest w swojej skali i dlatego, będę musiał go jakoś przerobić aby trzymał skalę :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm to może nie jest dobrym pomysłem zamontowanie samopoziomu do aira?:decayed:

Opublikowano

chłopaki nie wiecie kto ma może cały pakiet ms design na aucie?

Opublikowano
chłopaki nie wiecie kto ma może cały pakiet ms design na aucie?

w Dziale Sprzedam była albo jest od kolegi ....chyba kred :wink:

Opublikowano
chłopaki nie wiecie kto ma może cały pakiet ms design na aucie?

w Dziale Sprzedam była albo jest od kolegi ....chyba kred :wink:

dzieki

Opublikowano

Widział ktoś gdzieś na sprzedaż lotke na klapę s line do sedana b6? :-)

Opublikowano

Panowi 300zł za grill od s4 górny black to dobra cena ?

Opublikowano

Ma ktoś takie cudo? Gruszka podciśnienia klapy gaszącej EGR w 1.9 TDI AWX? Lub choćby jakiś namiar na sklep? Bo w ASO znaleźć jakoś nie mogą :facepalm: a ja już dwie sztuki potrzebuje...

IMG_20120721_130819.jpg

Opublikowano

Znaleźli ale w całości z EGR z jedynego klocka :grin: Więc jak ma ktoś namiar na nówki bardzo proszę o info bo u siebie na wsi znalazłem używki...

Opublikowano
Panowi 300zł za grill od s4 górny black to dobra cena ?

Normalna cena :wink:

dzięki :thumbup1:

Opublikowano

przez to błąd Ci wywalają czujniki?? Bo u mnie też często ten błąd wyskakuje a właśnie mam glebe -40mm około:whistling:

Tak właśnie przez glebe wywala, czujnik nie jest w swojej skali i dlatego, będę musiał go jakoś przerobić aby trzymał skalę :decayed:

Musisz coś pokombinować zeby mocowania niżej dać. Z przodu to łatwo możesz przerobić tą blaszkę żeby na samym dole wahacza miała uchwyt a z tyłu to nie pamiętam jak tam jest:whistling:

Opublikowano

zdjcie0172yc.jpg

zdjcie0173p.jpg

Gwincik ju siedzi:wink:

Opublikowano

No i pięknie:banan: Tylko teraz opone mniej baloniastą :kox:

Opublikowano

kilka fot z festu VW AUDI w US

Opublikowano

kilka fot z festu VW AUDI w US

http://img33.imageshack.us/img33/2363/dsc0033wqz.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/628/dsc0034qy.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/2074/dsc0041xn.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/6711/dsc0042ynh.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/2802/dsc0044eb.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/8281/dsc0047ai.jpg

http://img842.imageshack.us/img842/8656/dsc0049ph.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/2282/dsc0051nq.jpg

http://img803.imageshack.us/img803/1125/dsc0053kx.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/5703/dsc0059vx.jpg

http://img28.imageshack.us/img28/8510/dsc0062rk.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/6838/dsc0069ghn.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/3571/dsc0072n.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/2052/dsc0078fp.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/1645/dsc0079tu.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/6587/dsc0081yn.jpg

http://img805.imageshack.us/img805/5519/dsc0082ih.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/9743/dsc0083qz.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/1166/dsc0090sp.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/5505/dsc0093eu.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/6408/dsc0094p.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/7121/dsc0095hl.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/2288/dsc0096pc.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/2821/dsc0097ed.jpg

http://img94.imageshack.us/img94/8836/dsc0099weg.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/1308/dsc0105ak.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/7339/dsc0106vr.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/9646/dsc0113cd.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/5254/dsc0115dj.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/2163/dsc0116nl.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/3763/dsc0117iw.jpg

http://img802.imageshack.us/img802/3286/dsc0119tn.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/553/dsc0122kw.jpg

Opublikowano

Umieścił byś jakoś normalnie te foty :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Zrób jeszcze zdjęcie jak gonty będą na dachu:polew::polew:

Opublikowano

Panowie ma ktos na zbyciu zderzak od s-line na dwie rurki albo od s4??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.