Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kto kupił dokładkę votexa ? Dobra kasa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie wiecie może gdzie dorwać siatke plastik/abs o wzorze duzy kamei?potrzeba mi tego do zderzaka ms design.bo mam taki ale w 2 siatkach uszkodzone oczka..na aledrogo są ale siatki alu...a plastiki tez są ale oczka nie te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej schować kabel od CB-radia w B6? Chce to tak w miarę ładnie zamaskować aby nic się nie plątało, instalacja elektryczna zrobiona prawie jak ori :grin: teraz tylko kabel antenowy. W B5 leciałem bagażnikiem, kanapą, pod wykładzinę, tunel i do schowka. W B6 chyba taką drogę odpuszczę bo kabel zostanie zduszony przez stelaż tylnej kanapy (w B5 trochę sfrezowałem :grin:)...

Może ktoś upychał kabel pod próg? I ogólnie jak go zdemontować aby został w całości? On jest na samych zatrzaskach?

IMG_20120717_202843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki a szukałes siatki z abs ? Ja kiedyś kupiłem dużymi oczkami siatkę do zderzaka z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki a szukałes siatki z abs ? Ja kiedyś kupiłem dużymi oczkami siatkę do zderzaka z przodu

tak szukałem i jest na alegro ale te oczka siatki takie jakieś ni z d*py:kwasny: a ori jest wzór oczek duzy kamei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie wiecie może gdzie dorwać siatke plastik/abs o wzorze duzy kamei?potrzeba mi tego do zderzaka ms design.bo mam taki ale w 2 siatkach uszkodzone oczka..na aledrogo są ale siatki alu...a plastiki tez są ale oczka nie te.

JA ten duzy kamei kupilem na allegro. 3,5X1,5cm tak?? Tylko że alu ale nie wiem w czym róźnica jak dla mnie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez zakładałeś do zderzaka?

Tak. Od razu czarną zamowiłem... Całkiem dobrze wyglądało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej schować kabel od CB-radia w B6? Chce to tak w miarę ładnie zamaskować aby nic się nie plątało, instalacja elektryczna zrobiona prawie jak ori :grin: teraz tylko kabel antenowy. W B5 leciałem bagażnikiem, kanapą, pod wykładzinę, tunel i do schowka. W B6 chyba taką drogę odpuszczę bo kabel zostanie zduszony przez stelaż tylnej kanapy (w B5 trochę sfrezowałem :grin:)...

Może ktoś upychał kabel pod próg? I ogólnie jak go zdemontować aby został w całości? On jest na samych zatrzaskach?

http://s6.postimage.org/woa9omsjx/IMG_20120717_202843.jpg

ja tak puściłem pod progiem i jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak puściłem pod progiem i jest git :wink:

A demontowałeś go czy po prostu upychałeś kabel pod próg? I ogólnie go trzeba mocno szarpnąć czy coś wcześniej odkręcić? Bo wczoraj próbowałem go jakoś zdemontować ale nie chciałem połamać, foto poniżej dużo mi nie rozjaśniło :grin:, oczywiście piszę o progu prawym.

www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/memory/slupekA.jpg

Zdjęcie pożyczone od Bart-S z tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie odpinałem tylko ja prowadziłem lewym progiem, odkręciłem tylko podstopnik, a pod próg normalnie wsunąłem kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Dziś będę działał. Orientuje się ktoś czy kabel anteny CB może być zwinięty w jednym miejscu? Bo kupiłem zestaw naprawczy 7metrów i już przylutowałem go do anteny i pewnie trochę zostanie... Gdzieś będzie trzeba trochę upchać a nie chciał bym aby negatywnie wpłynęło to na odbiór/nadawanie.

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Korzystał ktoś z tych usług? Może to jest ktoś z forum?

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez zakładałeś do zderzaka?

Tak. Od razu czarną zamowiłem... Całkiem dobrze wyglądało :good:

a masz może gdzieś jakieś foty jak to wyglądało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...