Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W B7 byly :decayed: fajny bajerek :wink:

A swiatelko w schowku jest sterowane za pomoca tego silowniczka - sciagnij boczek kosoli i bedziesz go widzial

Dzięki, jutro będę dłubał.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W B7 byly :decayed: fajny bajerek :wink:

A swiatelko w schowku jest sterowane za pomoca tego silowniczka - sciagnij boczek kosoli i bedziesz go widzial

Dzięki, jutro będę dłubał.

Tak dokładniej to ten uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku wchodzi w skład pakietu schowek.

Opublikowano

kubki w tylnym podłokietniku były z pakietem schowek i nie ważne czy de czy usa ja miałem przy zwykłych stołkach ,a auto z de i później po zmianie na skórę przekładałem go ,jest przy tym trochę roboty

p.s.Marcin te kubki z aukcji pasują do b6 i b7 ale szukaj całego podłokietnika bo jest w środku inaczej wyprofilowany i samych kubków nie zamontujesz do swojego

Opublikowano

Ano własnie. Cały podłokietnik trzeba.

A ten koles co sprzedaje za 79zł to ma w jakims jasnym kolorze, pozaty to moze kupic tylko ktos co ma taki podłokietnik ale ma połamane uchwyty na kubki.

Także nici z taniego moda.

Opublikowano

Tak dokładniej to ten uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku wchodzi w skład pakietu schowek.

No i wszystko jasne dlaczego mam to w zwykłych taboretach.

Opublikowano
kubki w tylnym podłokietniku były z pakietem schowek i nie ważne czy de czy usa ja miałem przy zwykłych stołkach ,a auto z de i później po zmianie na skórę przekładałem go ,jest przy tym trochę roboty

p.s.Marcin te kubki z aukcji pasują do b6 i b7 ale szukaj całego podłokietnika bo jest w środku inaczej wyprofilowany i samych kubków nie zamontujesz do swojego

:doh: przeciez mam caly zestaw do zamontowania - podchodzisz do tematu jak z wejsciem do samochodu nie otwierajac wczesniej drzwi :decayed:

Opublikowano
kubki w tylnym podłokietniku były z pakietem schowek i nie ważne czy de czy usa ja miałem przy zwykłych stołkach ,a auto z de i później po zmianie na skórę przekładałem go ,jest przy tym trochę roboty

p.s.Marcin te kubki z aukcji pasują do b6 i b7 ale szukaj całego podłokietnika bo jest w środku inaczej wyprofilowany i samych kubków nie zamontujesz do swojego

:doh: przeciez mam caly zestaw do zamontowania - podchodzisz do tematu jak z wejsciem do samochodu nie otwierajac wczesniej drzwi :decayed:

ja nie mówię o tym co ty masz ale o uchwycie z aukcji podanej kilka postów wcześniej tam jest sam uchwyt, a to nie podejdzie do zwykłego podłokietnika ,bo przerabiałem ten temat

Opublikowano
Przecież masz w aukcji napisane że nie wywali błędu:naughty: możesz śmiało kupować tylko z tymi żarówkami różnie bywa raz świecą długo a innym razem przepalają się szybko
Opublikowano
Przecież masz w aukcji napisane że nie wywali błędu:naughty: możesz śmiało kupować tylko z tymi żarówkami różnie bywa raz świecą długo a innym razem przepalają się szybko

mam u siebie takie same, ładnie świeca lecz błąd wywaliło:whistling:

Opublikowano
Przecież masz w aukcji napisane że nie wywali błędu:naughty: możesz śmiało kupować tylko z tymi żarówkami różnie bywa raz świecą długo a innym razem przepalają się szybko

mam u siebie takie same, ładnie świeca lecz błąd wywaliło:whistling:

no właśnie :whistling: dlatego sie pytam bo zastanawiam się czy brać :whistling:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

nie ma ktos naklejki DOPE gdzieś leżącej i nie potrzebnej? chętnie odkupie ?

Opublikowano

Jozek , mam takie same u siebie i żadnych błędów nie mam ( nie mam kontroli przepalonych żarówek ) ..... jedyny problem jaki miałem przy montażu to są za grube i zawadzały o blaszki które są w kloszach .

Opublikowano

ile moge wolac za moja kiere audi TT ?? na allegro praktycznie tego nie ma :kwasny: wiec nie mam wogole odniesienia,w kazdym razie bedzie do sprzedania,ja juz sie nia nacieszylem jest w idealnym stanie :jerk:

sam0084p.jpg

Opublikowano

Kiedys byla moja.

Dalej ladna...:grin:

Opublikowano

nie ma ktos naklejki DOPE gdzieś leżącej i nie potrzebnej? chętnie odkupie ?

Artur ma pełno naklejek :decayed:

Opublikowano
Jozek , mam takie same u siebie i żadnych błędów nie mam ( nie mam kontroli przepalonych żarówek ) ..... jedyny problem jaki miałem przy montażu to są za grube i zawadzały o blaszki które są w kloszach .

Czyli jak sprawdzę i nie będę mieć kontroli spalonych żarówek to można ledy wkładać "normalne"? Czy to od jakiegoś rocznika trzeba stosować wersje z opornikiem (mam 2002).

Opublikowano
Kiedys byla moja.

Dalej ladna...:grin:

Wojtek nie chcesz jej znowu ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

David a czemu ja sprzedajesz?co bedziesz wkładać?tego patefona concerta też masz na sprzedaj??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.