Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ten włącznik jak wymienię to poprawi się to czy raczej nie? czy to ogólnie nie jest problem z czymś innym...ładowanie sprawdziłem jest na dobrym poziomie, aku mam 72 BOSCHA więc na pewno jest doładowany a ja podłącze prostownik to pali od razu tak jak przy włączonych światłach...ciekawe...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wystarczy kupić sprawny włącznik, po co podłączasz prostownik, przecież słyszysz jak kręci rozrusznikiem czyli prąd jest

Opublikowano

Młody mnie też to zastanawia co mogło siąść w tym włączniku...bo mam identyczny problem

Opublikowano

Mogę komuś sprzedać włącznik auto jak chce, jest po regeneracji, działa na 100%, ja nie mam w ogóle czujników ani instalacji pod auto ale sam włącznik włożyłem dla picu, jak zostawisz przełączony na Auto to się po prostu światła zapalają jak uruchomimy silnik i gasną jak zgasimy:wink:

Opublikowano

ile za ten wlacznik ??

Opublikowano

Dasz 120zł i wysyłka po mojej stronie:decayed:

Opublikowano

podrzuć foto na PW

Opublikowano
a ten włącznik jak wymienię to poprawi się to czy raczej nie? czy to ogólnie nie jest problem z czymś innym...ładowanie sprawdziłem jest na dobrym poziomie, aku mam 72 BOSCHA więc na pewno jest doładowany a ja podłącze prostownik to pali od razu tak jak przy włączonych światłach...ciekawe...

kupiłeś ten włącznik co na aukcji podałem ?

Opublikowano

jak jest idealny to daj dane do przelewu i biorę.

Opublikowano

ja podałem tylko to co znalazłem na allegro i juz dawno sprzedany jest

Opublikowano

Jakie 2 din-owe radio oryginalne z Audi czyta mp3? Oprócz RNS-a oczywiście :naughty:

Opublikowano
Jakie 2 din-owe radio oryginalne z Audi czyta mp3? Oprócz RNS-a oczywiście :naughty:

Concert 3

Opublikowano

nie ja nie kupiłem własnie;/ wziąłbym od razu...;/

mlody_drog mówi ze ma do opylenia wiec jak jest bez przetarć to go wezme od niego:)

Opublikowano
jakie 2 din-owe radio oryginalne z audi czyta mp3? Oprócz rns-a oczywiście :naughty:

concert 3

bns 5.0

Opublikowano

Panowie chce ktoś moje czerwone dekory kupić :naughty:

Opublikowano

Jednak robisz ten róż? :decayed:

Opublikowano
Jednak robisz ten róż? :decayed:

Taki gejowy bedzie pasowal:grin:

Opublikowano

Tak będzie róż widziałem u Beńka i zaraz wpadło mi w oko:grin:

Opublikowano

Puma obudz sie i wyciagnij rece spod koldry.

U mnie nie zobaczysz takich pedalskich kolorow nigdy:decayed:

i Pana Bieńka dla Ciebie:decayed:

Opublikowano
Puma obudz sie i wyciagnij rece spod koldry.

U mnie nie zobaczysz takich pedalskich kolorow nigdy:decayed:

i Pana Bieńka dla Ciebie:decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Zawsze się dobrze bawię jak czytam twoje posty:grin:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Ktoś chętny na dekory S-line z A4 B7 2din szczotkowane alu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.