Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wlacznik swiatel.:grin::decayed:

Po lewej stronie kierownicy.:decayed:

Włącznik oczywiście, sorki :doh: Wymiana pomaga, zamień z kimś na parę dni i zobaczysz

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Młody a gdzie o tym czytałeś??

Opublikowano

Nie pamiętam :whistling:

Opublikowano

kurde młody_drog chyba masz chyba racje...ale nie chwale...narazie sie sprawdza

Opublikowano

no ja tez sprawdzam

Zemis zdawaj tu relacje na bieżąco

Opublikowano

Powiem tak ostatnio moja jechała moim autkiem a ja byłem lekko %%%...idzie jej to ciężko ale nie do tego dąże...pomimo tego ze ja zawsze każe gasić światła przed paleniem to ona tego nie robi...i teraz tak sobie przypominam ze jej zawsze za od razu palił...ciekawe ciekawe...

W życiu by tego ze sobą nie połączył...może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest ze sobą powiązane?

Opublikowano

Tego jak to jest związane to nawet najstarsi Górale nie wiedzą (nawet Małysz :grin:)

Opublikowano
no ja tez sprawdzam

Zemis zdawaj tu relacje na bieżąco

sprawdza się na 100% , był wątek kiedyś na ten temat.

Opublikowano

Panny, w B6 była "wąska" dojazdówka? Oryginalnie mam ten zestaw naprawczy ale jakoś temu nie ufam i skompletowałem sobie dziś zwykłą 15 calową zapasówkę na zwykłej stalowej feldze i zonk bo opona jest na tyle "szeroka", że plastyk który przykrywał poprzedni styropian nie jest w swoim miejscu a jakieś 5-10 cm "wyżej". Na forum jest niby wątek o wersji wyposażenia zapasu ale nic konstruktywnego tam nie ma...

Jak to powinno być ori? Wąska dojazdówka + styropian na lewarek i klucz?

Opublikowano

Daroo ja też mam ten steropian i zestaw naprawczy, ale się go pozbyłem i mam dodatkową 5 felgę 17-stkę :wink:

Opublikowano
Daroo ja też mam ten steropian i zestaw naprawczy, ale się go pozbyłem i mam dodatkową 5 felgę 17-stkę :wink:

Ale plastykowa osłona nie "wpasowuje" cie się w wnękę? Gdzie masz lewarek?

Ja przełożyłem cały zestaw z B5 :decayed: Czyli fela + styropian (tego jeszcze nie przymierzałem).

Opublikowano
Pany jakie hidy z Allegro najlepiej kupić

Żadne? Nie chciałbym spotkać cię na drodze świecącego mi po mordzie hidami..

A w postojówki ładuj Philips Blue Vision a w długie Night Breakery :)

postawie Ci Ori i Hidy... i stawiam litra finlandi ze nie bedziesz wiedział które ori które hid

Opublikowano

Ja wlasnie dostalem od kumpla z B7 1.8T takie plasiki i styropian i jutro bede to chyba montowal. Felga bedzie 8x18 235/40/18- czyli taka na jakich z salonu wyjechal. Tez mam zestaw naprawczy.

Opublikowano
Daroo ja też mam ten steropian i zestaw naprawczy, ale się go pozbyłem i mam dodatkową 5 felgę 17-stkę :wink:

Ale plastykowa osłona nie "wpasowuje" cie się w wnękę? Gdzie masz lewarek?

Ja przełożyłem cały zestaw z B5 :decayed: Czyli fela + styropian (tego jeszcze nie przymierzałem).

osłona pasuje tylko na cienką dojazdówkę ,przy pełnowymiarowym kole pokrywa odstaje na jakieś 5-10 cm

Opublikowano

szybkie pytanie, glil z s4 cabrio dolny pasuje do zwykłego zderzaka ?

Opublikowano
Daroo ja też mam ten steropian i zestaw naprawczy, ale się go pozbyłem i mam dodatkową 5 felgę 17-stkę :wink:

Ale plastykowa osłona nie "wpasowuje" cie się w wnękę? Gdzie masz lewarek?

Ja przełożyłem cały zestaw z B5 :decayed: Czyli fela + styropian (tego jeszcze nie przymierzałem).

Zrobię CI jutro zdjęcie:decayed:

Opublikowano
Pany jakie hidy z Allegro najlepiej kupić

Żadne? Nie chciałbym spotkać cię na drodze świecącego mi po mordzie hidami..

A w postojówki ładuj Philips Blue Vision a w długie Night Breakery :)

postawie Ci Ori i Hidy... i stawiam litra finlandi ze nie bedziesz wiedział które ori które hid

Jeżeli lampa jest seryjnie przystosowana (seryjnie ma ksenony albo biksenony) i do takiej wrzuci się dobry HID to chyba nie ma problemu.

Ja piję do wrzucania HIDów do zwykłych lamp na H7 :)

Opublikowano

Ja mialem w moich ori- kloszach Hidy 6000k i tak jak szybko je kupiłem , tak szybko je sprzedałem. Jak pada deszcz to kicha straszna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.