Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie chce kto wyłączenia auto trochę styrany ale nie za bardzo :D za110zl z przesyłka

mój trochę styrany poszedł za 50 :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega na forum zwykły sprzedał za 50zl :wink:

Opublikowano
Kolega na forum zwykły sprzedał za 50zl :wink:

mój w takim razie był w PROMOCJI :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a może ktoś chce auto odnowiony ?? :decayed:

Opublikowano
a może ktoś chce auto odnowiony ?? :decayed:

A może wymiana na zwykły w dobrym stanie :kox:

Opublikowano
a może ktoś chce auto odnowiony ?? :decayed:

A może wymiana na zwykły w dobrym stanie :kox:

podeśłij fote na PW i jaką masz literkę na końcu?

Opublikowano

Artur82 ile za ten włącznik? Podeślij foto na PW. Nie pamiętam juz kto ale to Ty miałes problem z tym paleniem autka? Mlody_drog miałauto odnowiony do sprzedania Ty brałeś od niego? Podmieniłeś i lepiej coś autko pali?

Opublikowano

ja mam taki i taki za 130zł przesyłką je sprzedam

img0773q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
Artur82 ile za ten włącznik? Podeślij foto na PW. Nie pamiętam juz kto ale to Ty miałes problem z tym paleniem autka? Mlody_drog miałauto odnowiony do sprzedania Ty brałeś od niego? Podmieniłeś i lepiej coś autko pali?

tak ja mam ten od Młodego i nie mam z nim prblemów...jedyna co to jest mi nie potrzeban funkcja auto bo Domin podłaczył mi drl w długich

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Tymon a sam DRL sprzedaż ??

Opublikowano

Nie mam go już

Opublikowano

podeśłij fote na PW i jaką masz literkę na końcu?

Poszło PW :wink:

ja mam taki i taki za 130zł przesyłką je sprzedam

http://img100.imageshack.us/img100/6297/img0773q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Panie, mój w porównaniu do tego to jak fabryka :naughty:

Ale dziwne, u mnie nie widać w ogóle białych śladów na wytarciach...

btw. są pstryczki DRL + Regulacja świateł, czy to tylko w B7 jest przy ksenonach? A z CLH tez jakieś kombosy są, czy osobno.

Opublikowano

btw. są pstryczki DRL + Regulacja świateł, czy to tylko w B7 jest przy ksenonach? A z CLH tez jakieś kombosy są, czy osobno.

W B6 miałeś 3 wersje:

- regulacja

- C/LH

- regulacja + C/LH

W B7:

- regulacja

- C/LH

- DRL

- regulacja + C/LH

- DRL + C/LH

Opublikowano

Dzięki :D

Więc pozostaje mi tylko jedno...

Zamontować Bixy + włącznik DRL + CLH :grin:

Opublikowano

Możesz też wyrezać clh i drl na xenonie ja tak mam i jest petarda:wink:

Opublikowano

Wolę Bixy, ładniej wyglądają a z soczewami z B8 to już w ogóle robią robotę (z tego co słyszałem:naughty:) :decayed:

Opublikowano

No napewno ja też się przymierzam do rezania z moich na bixy:naughty:

Opublikowano

Na allegro patrzałem ceny to już za 600-700 zł można wyrwać komplet bixów, ale bez przetwornic i żarników :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.