Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro ci dam znać najprawdopodobniej wyśle ci przyciski i wiązke

Adam fenkiul

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mi chodzi o to co on robi bada jakie jest powietrze i co dalej robi

i przełącza klimatronik na obieg zamknięty...

Opublikowano
Jutro ci dam znać najprawdopodobniej wyśle ci przyciski i wiązke

te od alarma tyż dawaj:naughty:

Opublikowano

Cie zachlanny jestes he he ale sąsiad dobry jest. Otwieram drzwi od busa leje zimno ja w kurtce a on w spodenkach i podkoszulek :-)

Opublikowano

Dobry. :hi:

PANY niech ktoś poda nr przetwornicy d1s do avj 2002r :thumbdown:

Opublikowano
Dobry. :hi:

PANY niech ktoś poda nr przetwornicy d1s do avj 2002r :thumbdown:

To jednak przetwornica??:kwasny:

Opublikowano

Taaaa :thumbdown:

Nawet jej wczoraj foto zrobiłem są jakieś nr ale żadenmi nic nie mówi.

Teraz się martwię ze jak jedna,padła to druga zaraz zacznie wariować.

Opublikowano
Taaaa :thumbdown:

Nawet jej wczoraj foto zrobiłem są jakieś nr ale żadenmi nic nie mówi.

Teraz się martwię ze jak jedna,padła to druga zaraz zacznie wariować.

Ja mam D2S `owe więc nie pomoge:kwasny: 300zł nowa na allegro taka jak mam:facepalm:

Opublikowano

Do mnie nufka 270 :thumbdown: ale szukam takiej :kox:

Opublikowano

Panowie czy jak nie miałem wcześniej żadnych map w navi Rns-e to jak kupiłem od razu mapy na 2012 to nie będzie żadnego problemu z ich wgraniem , chodzi mi o to czy nie muszę mieć jakiś wcześniejszych map?

Opublikowano
Panowie czy jak nie miałem wcześniej żadnych map w navi Rns-e to jak kupiłem od razu mapy na 2012 to nie będzie żadnego problemu z ich wgraniem , chodzi mi o to czy nie muszę mieć jakiś wcześniejszych map?

Smiało możesz zapodać płytę z mapami. Co najwyżej uruchomi się upgrade oprogramowania jeśli miałeś starszy soft niż SW0650

Opublikowano
Panowie czy jak nie miałem wcześniej żadnych map w navi Rns-e to jak kupiłem od razu mapy na 2012 to nie będzie żadnego problemu z ich wgraniem , chodzi mi o to czy nie muszę mieć jakiś wcześniejszych map?

Smiało możesz zapodać płytę z mapami. Co najwyżej uruchomi się upgrade oprogramowania jeśli miałeś starszy soft niż SW0650

Dzięki , soft mam Sw750 ten spolszczony .

Opublikowano

No to aktualka nie poleci, mapy się normalnie odpalą.

Opublikowano
Do mnie nufka 270 :thumbdown: ale szukam takiej :kox:

Opierd.ol mi tego swojego grata a ja Ci dam swojego:decayed: Mój sie nie psuje a zima idzie to Quattro mi sie przyda:decayed:

Opublikowano
Do mnie nufka 270 :thumbdown: ale szukam takiej :kox:

Opierd.ol mi tego swojego grata a ja Ci dam swojego:decayed: Mój sie nie psuje a zima idzie to Quattro mi sie przyda:decayed:

Powiedziało się A trzeba powiedzieć B. Lubię moja Czarną - chociaż jak każda Baba w moim życiu mocno mnie wkurza od czasu.

. Nie wkur... bym się tak bardzo żebym nie zaczął się za rns rozglądać a tak trzeba żarnik przetw.. A docelowo druga i żarniki.

Wstydliwym się zamienić :decayed:

A poza junior w drodze i gdzie ja bym do tego wersja upchał wózek i inne pierdoly :banan:

Opublikowano
Do mnie nufka 270 :thumbdown: ale szukam takiej :kox:

Opierd.ol mi tego swojego grata a ja Ci dam swojego:decayed: Mój sie nie psuje a zima idzie to Quattro mi sie przyda:decayed:

Powiedziało się A trzeba powiedzieć B. Lubię moja Czarną - chociaż jak każda Baba w moim życiu mocno mnie wkurza od czasu.

. Nie wkur... bym się tak bardzo żebym nie zaczął się za rns rozglądać a tak trzeba żarnik przetw.. A docelowo druga i żarniki.

Wstydliwym się zamienić :decayed:

A poza junior w drodze i gdzie ja bym do tego wersja upchał wózek i inne pierdoly :banan:

A no tak to odwłok wskazany:decayed: Sedan jest tak przestronny jak vw polo:facepalm:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Panowie potrzebny numery poduszek silnika do mojej niuni ( 1.9TDI AWX )

I jak kupie zamienniki to najlepiej jakiej firmy .

Z góry dzięki

Opublikowano

8E0199379BF gumowo olejowa z wtyczką elektr - lewa 437PLN

8E0199382AG gumowo olejowa - prawa 453PLN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.