Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pany ma ktoś jakieś konkretne zniżki w aso lub cy cuś:wink: potrzebuje komplet klocków i tarcz do RS6 2008/2009 r.:wink:

Znasz nr?To sprawdze kolo poludnia

no właśnie ni kuta ale dysponuje vinem jak cuś:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany ma ktoś jakieś konkretne zniżki w aso lub cy cuś:wink: potrzebuje komplet klocków i tarcz do RS6 2008/2009 r.:wink:

Cena powala :facepalm: nawet ci nie napisze :decayed:

Moge ci przyłatwić od SIDA :wink:

Opublikowano
Bo jest przerobiony przód do wyrwania za jakieś 300 zł + przesyłka i trudno mi nie skorzystać :decayed: W sumie i tak zimę teraz by przeleżał i na następny rok bym to ogarniał :wink:

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/11/17/23/2611172384_1

Widziałem go gdzieś już na allegro:wink: Bierz bo warto a w zimę sobie skompletujesz:wink:

To nie jest ten sam co na alledrogo:whistling:

Chyba jednak tak:whistling: Za cały zderzak nawet i 400zł to dobra cena... Opychasz swój i połowa się zwraca :good:

cena dobra ale góra zderzaka jest zwykła od b6 dokładka przyczepiona na trytki i jak widzę trzeba rezać bo górna część nie powycinana

Nic nie trzeba rezać... jakby nie była wycinana to by odstawała dokładka. A na trytytki pewnie jako wzmocnienie do kleju:wink: I tak pójdą kratki więc ich nie widać.

Opublikowano

:hi:

Obraz_012.jpg

Kolega ma do sprzedania 18 cena 1 tys et 35

Opublikowano

30128410152094561115048.jpg

:jerk:

Opublikowano

Cudowny kolor :slina:

Opublikowano

Nie będzie siary jak założę zderzaki od S4 do 1.8T :decayed:?

Opublikowano

siara by była jakbyś nakleił znaczki S4 na 1.6

Opublikowano
Nie będzie siary jak założę zderzaki od S4 do 1.8T :decayed:?

Ja zakładam cały s4 bodykit do klekota i nie widzę w tym ani krzty siary :)

Opublikowano

Potrzebuje wyjmaki do RNS-E, ma ktoś na sprzedaż albo może wie które z allegro są dobre bo różne wystawiają ;)

Opublikowano

w aso sobie kup, 40pln komplet i pasują idealnie

Opublikowano

Ale się uśmiałem:decayed: Peugeot 407 VS Passat b6 VS Audi A4 B6

Porównują monentami B5 do 5 letniego peugeota:facepalm: I twierdzą że B5 to tragedia:decayed:

Opublikowano

Na forum o francuzie raczej trudno o pochwały dla VW/Audi. Ale teksty że mamy w serii zawias twardy jak kołek a ori wahacze wytrzymują rok to jakieś nieporozumienie... Dalej nie ma co czytać:facepalm:

Generalnie każdy chwali swoje i nikt tego nie zmieni.

Opublikowano
Ale się uśmiałem:decayed: Peugeot 407 VS Passat b6 VS Audi A4 B6

Porównują monentami B5 do 5 letniego peugeota:facepalm: I twierdzą że B5 to tragedia:decayed:

"zawieszenie Audi do bani drogie w naprawie nie trwałe i twarde jak kołek"

koleś zniszczył system totalnie, popłakałem się :grin:

Opublikowano
pany ma ktoś jakieś konkretne zniżki w aso lub cy cuś:wink: potrzebuje komplet klocków i tarcz do RS6 2008/2009 r.:wink:

Doniek już wytarłeś te heble, mówiłem byś wolno jeździł :decayed:

Opublikowano

Ale wciskanie komuś kitu że peugeot taki ładny.... :facepalm:

tfuuuu....

Nie mogą sie pogodzić że Audi sie nie psuje w porównaniu do tej ich francuskiej bułeczki i dorabiają ideologię.

Opublikowano

kto wie, co zrobić, jak poprzestawiać, aby po zapaleniu autka pojawiał się DIS1 na liczniku a nie mapka z RNS-a??

Opublikowano

Ale poranek miałem. Wsiadamy auta zapałem lampy a tu masz lewy żarnik padł. Lekka wkurwka ale myślę trudno jakoś przyjadę ( 60km do pracy) po 40 km zaczął prawy szaleć :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
kto wie, co zrobić, jak poprzestawiać, aby po zapaleniu autka pojawiał się DIS1 na liczniku a nie mapka z RNS-a??

znaczy kompas sie pokazuje???

Opublikowano
kto wie, co zrobić, jak poprzestawiać, aby po zapaleniu autka pojawiał się DIS1 na liczniku a nie mapka z RNS-a??

znaczy kompas sie pokazuje???

Dookładnie, kompas. Chyba można to gdzieś przestawić...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.