Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę.

Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.:wink:

Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink:

Dokładnie:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przestańcie walić kase w stare B6 tylko kupować B8:kox:

Opublikowano

dokładnie b6 to juz dziadek sie robi :whistling:

Opublikowano
Przestańcie walić kase w stare B6 tylko kupować B8:kox:

jest nas 2 , szukaj 3 i kupimy sobie na spółke... ja zamawiam na niedziele i swieta:decayed:

Opublikowano
Przestańcie walić kase w stare B6 tylko kupować B8:kox:
Ty nie bądź taki "Only You" każdy orze jak może burżuju:polew:
Opublikowano
Przestańcie walić kase w stare B6 tylko kupować B8:kox:

jest nas 2 , szukaj 3 i kupimy sobie na spółke... ja zamawiam na niedziele i swieta:decayed:

Mi wystarczy sobota i piątek a w tygodniu tez trzeci niech ją reza i pucuje:decayed:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Przestańcie walić kase w stare B6 tylko kupować B8:kox:
Ty nie bądź taki "Only You" każdy orze jak może burżuju:polew:

Wladi przelicz sobie za ile kupiłeś B6 i ile poszło na rezanie:whistling: 10tys dorzucasz i stawiam że B8 by było:naughty:

Opublikowano

Pany aby dorezać PDC tył to jest dużo zachodu?

Opublikowano

Jojo po pierwsze biedak a po drugie niech coś jebnie to bym musiał kredyt brać na naprawę i chyba ogólnie na exploatację:polew:

Opublikowano
Jak odepnę klepy to FIS i radio poleci?

FIS tak, radio nie

Opublikowano
Jojo po pierwsze biedak a po drugie niech coś jebnie to bym musiał kredyt brać na naprawę i chyba ogólnie na exploatację:polew:

No tutaj masz racje:good: Kupowanie auta na styk z kasą się szybko zemści:kwasny:

Opublikowano

Trzeba mierzyć siły na zamiary, ja nie mam firmy ani żadna ze mnie szycha więc spoko narazie B6 musi wystaczyć:decayed:

Opublikowano

A ja myślałem ze na Helu to sama mafia siedzi :naughty:

Opublikowano

Mafia mafią ale każdy chce żyć i już haraczy nie chcą skurkowańce płacić wiec sam rozumiesz że bida:polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę.

Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.:wink:

Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink:

Dokładnie:wink:

Miałem okazję założyć taką kierę ale zrezygnowałem z tego moda właśnie z tego powodu że poducha może nie wystrzelić , zresztą nawet napisałem o tym z wątku o mojej furce . Teraz założyłem rns-e i parę innych bajerów i przydało by się założyć jakąś multi kiere :naughty:. O tej kierze czteroramiennej z B6 nawet nie myślę bo to jest jakaś porażka .

Puma dobrze piszesz , ja myślę w ten sam sposób i bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze a po za tym samochodem jeździ także moja żona . Przeczytałem cały temat który był wałkowany na tym forum odnośnie tych poduch i wiem z czym się wiąże założenie innej kiery niż tej od B6. Moze zrobie jakiego moda ze szybkim zmienianiem kierownicy jak F1 . Ja będę jeździł na takiej a żona na takiej :kox:.

Opublikowano
Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę.

Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.:wink:

Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink:

Dokładnie:wink:

Miałem okazję założyć taką kierę ale zrezygnowałem z tego moda właśnie z tego powodu że poducha może nie wystrzelić , zresztą nawet napisałem o tym z wątku o mojej furce . Teraz założyłem rns-e i parę innych bajerów i przydało by się założyć jakąś multi kiere :naughty:. O tej kierze czteroramiennej z B6 nawet nie myślę bo to jest jakaś porażka .

Puma dobrze piszesz , ja myślę w ten sam sposób i bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze a po za tym samochodem jeździ także moja żona . Przeczytałem cały temat który był wałkowany na tym forum odnośnie tych poduch i wiem z czym się wiąże założenie innej kiery niż tej od B6. Moze zrobie jakiego moda ze szybkim zmienianiem kierownicy jak F1 . Ja będę jeździł na takiej a żona na takiej :kox:.

Jak wymyślisz to daj znac do kościoła powoli jade to sobię mogę założyć:polew::polew:

Opublikowano
Pany aby dorezać PDC tył to jest dużo zachodu?

1.Zderzak + czujniki z wiązką

2.Sterownik

3.Głośnik

4.Przeciągnięcie 5 przewodów na przód auta (6-ty czyli masa można złapać na słupku D).

Jak masz fabryczny hak to wszystkie potrzebne kable są w bagażniku.

Opublikowano

brak haka więc rzeźby jest :kwasny:

Opublikowano
Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę.

Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.:wink:

Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink:

Dokładnie:wink:

Miałem okazję założyć taką kierę ale zrezygnowałem z tego moda właśnie z tego powodu że poducha może nie wystrzelić , zresztą nawet napisałem o tym z wątku o mojej furce . Teraz założyłem rns-e i parę innych bajerów i przydało by się założyć jakąś multi kiere :naughty:. O tej kierze czteroramiennej z B6 nawet nie myślę bo to jest jakaś porażka .

Puma dobrze piszesz , ja myślę w ten sam sposób i bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze a po za tym samochodem jeździ także moja żona . Przeczytałem cały temat który był wałkowany na tym forum odnośnie tych poduch i wiem z czym się wiąże założenie innej kiery niż tej od B6. Moze zrobie jakiego moda ze szybkim zmienianiem kierownicy jak F1 . Ja będę jeździł na takiej a żona na takiej :kox:.

Jak wymyślisz to daj znac do kościoła powoli jade to sobię mogę założyć:polew::polew:

:laughing2::nabijasie:

Opublikowano
brak haka więc rzeźby jest :kwasny:

Zbierz graty i wleć to Ci założę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.