Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam... w dobrej kasie :grin: Dawaj na PW.

Pany,

jak to jest z rezaniem BOSE - mam komplet, glosniki, sub, wzmak i wtyka do wzmaka. Warto wymieniac cos wiecej z wiazki, czy nie ma to zadnego znaczenia?

Ja właśnie jestem w trakcie rezania Bose, wcześniej miałem aktywny system z subem. Już po samej wymianie głośników na Bose odczułem różnice na plus. Jutro kolejny Stage czyli wzmak, sub i zasilenie tyłu, a wtedy podobno jest największy przeskok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

wdg mnie nie ma :) chyba ze masz tak wyrafinowane ucho ze odczujesz roznice wynikajaca z lepszej deko jakosci kabla o ile faktycznie takie są :decayed:

prosze, prosze... radzi ten co mi wiazki nie wyslal :decayed:

wiem, ze ktos zmienial chyba glowny kabel zasilajacy czy cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable w audi miedziane są bardzo dobre..czasami ludzie wymieniają kable głośnikowe niby grubsze ale robione z innych mieszanek i są sporo gorsze od ori..zostaw ori do bose wystarczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając nieoryginalne podświetlenie przestrzeni tam gdzie są hamulec, gaz i tak samo u pasażera to gdzie się wpiąć najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ja zmieniłem na bose i nie zmieniałem żadnych kabli wszystko działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając nieoryginalne podświetlenie przestrzeni tam gdzie są hamulec, gaz i tak samo u pasażera to gdzie się wpiąć najlepiej?

Ja wpinałem się pod drzwi :) musiałem dodatkowy kabelek ciągnąć z lampki czerwonej przez kostki w drzwiach. Bo niestety mój MCE nie obsługuje tego pakietu. Trochę zabawy, ale dzięki temu masz to rozwiązane jak w ori :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dużo to nie jest. Jeśli MK nie obsługuje pakietu light. To tym zajmują się moduły drzwi. I niestety są 2 rozwiązania. albo z lampki podsufitki - wtedy którekolwiek drzwi otworzysz lampka się zapali. Albo sygnał z modułu drzwi.

Roboty najwięcej jest z rozebraniem i pociągnięciem wiązki przez ten gumowy "przegub" i wpięcie się w kostkę. Chyba największe piny trzeba dodać. Ale na spokojnie ogarniesz parę drzwi w 2h z browarkami. Z tylnymi to już w ogóle luz :)

gotowe kable lecą po progach tylko się dopiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej od lampki podsufitki pociągnąć, bo inaczej tylko przy otwartych drzwiach się będą palić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej od lampki podsufitki pociągnąć, bo inaczej tylko przy otwartych drzwiach się będą palić?

bo to o to właśnie chodzi i tak jest jak ORI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja myślałem, że przy otwartych drzwiach i jak sobie manualnie włączę :D

No to będzie trzeba ciągnąć od drzwi. Ostatnio ściągałem 4 boczki to w 3 żadna spinka nie poszła a w jednych wszystkie poszły się walić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktoś może płytkę dvd do rns-e z mapami 2012 gdzie jest opcja speed cameras .

Interesuje mnie czy przy włączeniu tej opcji i po namierzeniu przez navi w czasie jazdy jakiegoś radaru, jest jakieś ostrzeżenie dźwiękowe czy trzeba cały czas się wpatrywać w navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-e mam z 2007 roku , chodzi mi o płytkę dvd z mapami na 2012 gdzie po upgrade softu pojawia się nowe POI

speed cameras

image3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...