Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma kto nr częsci zawiasów drzwi kierowcy:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki jest najwyższy MCE? N obsługuje wszystkie pierdółki (pakiet światło, drl, clh, kontrola żarówek)?

Opublikowano
Jaki jest najwyższy MCE? N obsługuje wszystkie pierdółki (pakiet światło, drl, clh, kontrola żarówek)?

w B6 :eusathink: czy B7 ??

Opublikowano

Ma ktoś listwy drzwi S line na sprzedaż?

Opublikowano
Jaki jest najwyższy MCE? N obsługuje wszystkie pierdółki (pakiet światło, drl, clh, kontrola żarówek)?

Tak, Chyba N jest najnowszy i najwyższy :) Do swojej taki właśnie włożyłem i śmiga dobrze, L miał problem ze światłami postojowymi tylnymi.

Opublikowano

Panowie, nie zapala mi ksenon prawy. Co jest zwalone, przetwornica?:eusathink:

Od pewnego czasu zapalał z opóźnieniem lub za drugim/kolejnym razem.

Opublikowano

Albo żarnik :thumbdown:

Zamiana zarników prawy lewy i będzie wiadomo.

Ale zostawiam przetwornicę

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź:wink:

W używki nie warto się chyba ładować, prawda?

Opublikowano

Chyba nie :thumbdown:

Opublikowano

RUSZY SIĘ TEMAT DIVISIONU!!

B7 Crew działa i ludzi przybywa a division nic!!!!! :kwasny:

Opublikowano
RUSZY SIĘ TEMAT DIVISIONU!!

B7 Crew działa i ludzi przybywa a division nic!!!!! :kwasny:

Trzeba czekać kiedy będzie możliwość zrobienia specjalnej ankiety:facepalm:

Opublikowano

Ja kce zostać klóbowiczem!!!111 :decayed:

Opublikowano

No chyba, że olejemy temat ankiety - wymyślcie jak to obejść aby miało ręce i nogi a ja lub Nosb będziemy podwieszać i tyle...

Opublikowano

Pany kod do RNS jest 4ro cyfrowy?

Opublikowano

Wybrac 4 osobowa komisje,ktora bedzie weryfikowac zgloszenia do batalionu.

Opublikowano
Pany kod do RNS jest 4ro cyfrowy?

Tak

Opublikowano
Wybrac 4 osobowa komisje,ktora bedzie weryfikowac zgloszenia do batalionu.

A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety :polew:

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Pany kod do RNS jest 4ro cyfrowy?

Tak

Dzięki Bartek :hi:

Opublikowano
Wybrac 4 osobowa komisje,ktora bedzie weryfikowac zgloszenia do batalionu.

A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety :polew:

Też już mi się nie chce czekać... Wybierzcie kilka osób które będą decydować i możemy ruszyć z tematem już dziś.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

...jedyna sugestia co do wybierania - szukałbym osób które udzielają się w tym dziale :wink:

Opublikowano

Oo widzicie, 4 osoby w komisji i wybierac ;)

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Opublikowano

Powiedz mi ktoś, czy to normalne, żeby RNS tak w uja leciał? Takie cyrki dzisiaj odwalał GPS, że głowa mała. Teoretycznie ciągle jeździłem po bezdrożach, rzekach i polach itd. po Szczecinie :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.