Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No coś tam musisz pomodzić:decayed:

znaczy co ś tam sporo:grin::grin:

Nie zniechęcaj kolegi:decayed:

to przecież wiadome, że rezanie musi być w tym wypadku gruuube :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisz mi na pw ile chcesz

Opublikowano

ktoś się zawsze trafi :grin:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Oferta - Audi A4 - Audi tuningowane przez niemiecka firme, gwintowane zawieszenie firmy koni. Alufelgi 18'. Navi w liczniku, kolorowy FIS. Dobre granie (o

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

:doh:

Opublikowano

to i ja złożę deklerę do wstąpienia do Divisionu :decayed:

Opublikowano

Ty jestes:facepalm:

Opublikowano
to i ja złożę deklerę do wstąpienia do Divisionu :decayed:

a nie powinni Cie usunac wkoncu audi sprzedane prawda?

Opublikowano
to i ja złożę deklerę do wstąpienia do Divisionu :decayed:

z Wigry? :grin:

Opublikowano
to i ja złożę deklerę do wstąpienia do Divisionu :decayed:

a nie powinni Cie usunac wkoncu audi sprzedane prawda?

Sprzedane

Opublikowano

domin i artur też jestem za :hi:

Opublikowano

Moze mi ktos podeslac schemat wszystkich rurek calego ukladu odmy musze wymienic kilka z nich bo popekalyn najbardziej chodzi mi o wezyki pod kolektorem ssacym pacjent to 1.8t avj

Opublikowano

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Oferta - Audi A4 - Audi tuningowane przez niemiecka firme, gwintowane zawieszenie firmy koni. Alufelgi 18'. Navi w liczniku, kolorowy FIS. Dobre granie (o

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Gruube mody...

Tył:facepalm:

Opublikowano

Artur to co juz mozna skladac gratulacje?? :D

Opublikowano

Panowie potrzebuje nr emblematu s-line do kierownicy fajnie jak by mi ktoś sprawdził w etce

Opublikowano
elo :decayed:

jestem jestem...co do naklejek to nie ma problemu, co do zajęcia się pierwszym wątkiem też nie ma, co do @ dotyczącego bezpośrednio B6D też nie powinno być...więc ruszamy z tematem i tyle :wink:

Naklejkii koksik Artur, a z robotą ruszajcie w końcu nooo :decayed:

już doszły do Ciebie ??

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Artur to co juz mozna skladac gratulacje?? :D

czas się zająć Divisionem :wink:

Opublikowano

No więc problemów z RNS ciąg dalszy.

Trzymałem gałkę od głośności i nie chciał się zresetować to raz a dwa, że znajdowało mi 0/1 satelitę w mieście... :E

Vagowanie coś da?

Opublikowano

tą gałkę to trzeba dosyć długo trzymać... a sprawdzałeś z tyłu? może kabel od anteny GPS nie kontaktuje cy cuś... jak Ci nie znajduję satelity...

Opublikowano

No, ale jedną pokazało, pokazało też ile mam do domu z tego miejsca gdzie byłem :hmm:

Jak długo trzeba to trzymać?

Opublikowano

oj długo... jak mi się wydawało, że coś nie chce zrobić restartu, to jeszcze chwilkę potrzymałem i pyknęło... najpierw wyłącz rns-a, przy włączaniu trzymaj długo, tak żeby ekran był włączony, wtedy będziesz widział, kiedy się wyłączy... :decayed:

Opublikowano

No to gratulacje Panie Prezesie :D

a teraz jezeli mozna to prosze mnie dodac do B6D :D chyba ze robisz jakies wybory :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.