Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W komisie samochodowym :wink:

Może wreszcie coś ruszy z modami :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
marcin_o23- a Ciebie tam nie ma na liście ?:decayed:

jozek726 a Ciebie tam nie ma na liście ? :decayed:

gdzie ja tam na mojej stali :facepalm::decayed:

Opublikowano
marcin_o23- a Ciebie tam nie ma na liście ?:decayed:

jozek726 a Ciebie tam nie ma na liście ? :decayed:

gdzie ja tam na mojej stali :facepalm::decayed:

nio masz race na stali nie przyjmujemy :thumbdown:

:polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Z paliwem może przesadziłem, ale poduszka i łożysko to z 6 stów bym musiał wywalić aa i jeszcze termostat kolejne 400...

u nas sa dwie wersje termostatu za 35 zl plus wymiana a drugi za 550 zl i w gore zamiennik jakis z czujnikiem temp .. ja niestety mialem ten drugi .. ;/ale Ty powinienes miec ten tanszy jak to wersja europejska

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

o ile ludzi przyjetych .. trzeba zageszczac ruchy:p;)gratki wszystkim

Opublikowano

Mam pytanie kupiłem ori bix b6 i tam jest samopoziom można te soczewki jakoś ustawić żeby świeciły normalnie :facepalm:

Opublikowano
Z paliwem może przesadziłem, ale poduszka i łożysko to z 6 stów bym musiał wywalić aa i jeszcze termostat kolejne 400...

u nas sa dwie wersje termostatu za 35 zl plus wymiana a drugi za 550 zl i w gore zamiennik jakis z czujnikiem temp .. ja niestety mialem ten drugi .. ;/ale Ty powinienes miec ten tanszy jak to wersja europejska

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

o ile ludzi przyjetych .. trzeba zageszczac ruchy:p;)gratki wszystkim

Nie, AVJ ma elektroniczny termostat za 4 stówki :facepalm:

Opublikowano

tymek przeciez tam masz regulacje jak w każdej innej lampie

jedynie regulacja z kabiny ci nie działa

Opublikowano

dziekuje Panowie miło mi w nowej ekipie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

marcin_o23 wstydz sie za te slowa ze masz parcha!!!!!!!!!!:punish:

Opublikowano

Marcin_o23 powinien być przyjęty z automatu.

No chyba że mu czerwony dywan rozwiniemy ?

Osobiście uważam że ma jedną z najładniejszych a4.

JEśli tylko takie parchy by jezdziły jak jego to świat byłby piękniejszy.

Dzięki za przyjęcie do Divisionu :banan: - przy okazji trzeba było odświeżyć fotki w swoim temacie bo teraz nie wypada mieć zapuszczonego tematu.

Witaj pablo_ua4 !!

Opublikowano
Marcin_o23 powinien być przyjęty z automatu.

No chyba że mu czerwony dywan rozwiniemy ?

Osobiście uważam że ma jedną z najładniejszych a4.

Dzięki za przyjęcie do Divisionu :banan: - przy okazji trzeba było odświeżyć fotki w swoim temacie bo teraz nie wypada mieć zapuszczonego tematu.

+1 :decayed: ale teraz nie wiem czy taka ładna będzie bo koła sprzedał :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin:

:decayed:

Opublikowano

Koła sprzedał ? Wcześniej zwiąłem od niego zimowe, to audi chyba postawił na kołku...

Pozatym bez zderzaków przód i tył to troche dziwnie może wyglądać :wink:

Opublikowano
:grin: uwielbiam wasze poczucie humoru, w garażu leży koło na sezon 2013, 9jx19:naughty:, no przeciez mam zimówki :decayed:
Opublikowano
:grin: uwielbiam wasze poczucie humoru, w garażu leży koło na sezon 2013, 9jx19:naughty:, no przeciez mam zimówki :decayed:

pokaż co to będzie :decayed: 19 cali no proszę :decayed:

Opublikowano

czekać do wiosny, pierwsze b6 w pl na tym kole :kox:

Opublikowano
czekać do wiosny, pierwsze b6 w pl na tym kole :kox:

oj do tego czasu to ja mogę umrzeć :kwasny::decayed:

Opublikowano

łeeee to nie będzie 20''....

no cóż.. mówi się trudno i trzeba żyć dalej. :grin:

Jak ktoś będzie chciał obejrzeć auto to szybko go zaprosisz do środka. W środku jest wymiot konkretny.

A z zewnątrz bez kół i zderzaków to bida lekka. :polew:

Opublikowano

spokojnie julo, bo nie będzie tylnej dokładki :ad:, a mam coś jeszcze dla ciebie :decayed: jak już jestś w B6D to musisz to mieć :wink:

Opublikowano

Marcin dzięki :hi:

BTW.czy mogę należeć do batalionu mam b6 w której nawet seria była dwa razy rezana :kox:

Opublikowano

Marcin, to już mam się łapać za portfel ? :grin:

Dobra odłoże pare klepaków.

Opublikowano

ale to tanie rzeczy, za to :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.