Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pocas to jest link tematu , ktory zakladalem jak podlaczyc podgrzewane spryski jak ori fabryka , ostatni post kolegi "Bromchit" wyjasnia wszystko.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-awx-podlaczyc-podgrzewane-spryskiwacze-162184/

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

A co do zamarzania spryskow to jak by nie patrzec pare godzin w pracy pewnie spedzasz a autko garazuje pod chmurka a jakby nie patrzec na pogode w Polsce to mrozi i w dzien i w nocy tak wiec raczej szybko zamarzna zwlaszcza jak plyn lipny a tu chodzi tylko o zamarzanie samych dysz spryskiwaczy.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uee. Myślałem że większy problem z tymi grzanymi spryskami. Marcin, odezwij się na pm w sprawie kupna.

Dywizjon ma jakieś rabaty gdzieś? np. w agencjach towarzyskich? Bo nie wiem czy się w ogóle zgłaszać i doope zawracać ;]

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Rowniez witam Wszystkich , znow do pracy , kiedys to siie skonczy czy nie :facepalm:

Opublikowano
Rowniez witam Wszystkich , znow do pracy , kiedys to siie skonczy czy nie :facepalm:

tak na emeryturze :naughty:

Opublikowano

"PS. Nowi już dodani " - nie Wszyscy ... :foch:

Opublikowano

Bo proszki masz za drogo :grin:

Opublikowano

Kurna muszę jakąś lepsza fote strzelić. :dancing::banan3::banan3:

Opublikowano
Bo proszki masz za drogo :grin:

idę wciągnąć ścieżkę :grin:

Opublikowano
Bo proszki masz za drogo :grin:

idę wciągnąć ścieżkę :grin:

podziel się :grin:

Opublikowano
Szuka moze ktos Recaro B7 ?

Grzana tylna kanapa, pamieci, boczki bose, schowki itp itd.?:wink:

Jak cos to mi zalegaja:decayed:

Jaki materiał?

Opublikowano

siema z rana...znowu śnieg pada:kwasny: a miałem rolete montować

Opublikowano

Mody czas skończyć :decayed:

Opublikowano
Mody czas skończyć :decayed:

Ja dopiero zaczynam :decayed:

Opublikowano
Szuka moze ktos Recaro B7 ?

Grzana tylna kanapa, pamieci, boczki bose, schowki itp itd.?:wink:

Jak cos to mi zalegaja:decayed:

Jaki materiał?

UP

Opublikowano
Mody czas skończyć :decayed:

Ja dopiero zaczynam :decayed:

+1

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Szuka moze ktos Recaro B7 ?

Grzana tylna kanapa, pamieci, boczki bose, schowki itp itd.?:wink:

Jak cos to mi zalegaja:decayed:

Jaki materiał?

UP

?

Opublikowano
Mody czas skończyć :decayed:

Ja dopiero zaczynam :decayed:

+1

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Szuka moze ktos Recaro B7 ?

Grzana tylna kanapa, pamieci, boczki bose, schowki itp itd.?:wink:

Jak cos to mi zalegaja:decayed:

Jaki materiał?

UP

?

Też mnie to interesuje jaki materiał:decayed:

Opublikowano

Skóra czarna.

Opublikowano

Nie mówi się skóra czarna, tylko afroamerykanka... :polew:

Józek może zapodać jakieś zdjęcie...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

To chyba byłoby przyjemne prawda?? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.