Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gratulacje dla pana od częsci w ASO :)

http://img824.imageshack.us/img824/760/20121227113042.jpg

Gdzie się podział mój flex...

Nie marudz wszystko będzie pasować.

Endriu jak będziesz do auta szedł cyknij fotosa i slij,na nr 512582875. Z ta Kratka z c5 to chyba truckmania tak robił

Oki:good: Strzele PW do niego jak mówisz że przerabiał:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gratulacje dla pana od częsci w ASO :)

http://img824.imageshack.us/img824/760/20121227113042.jpg

Gdzie się podział mój flex...

Do ASO zawsze lepiej podejść /przedzwonić podając numery części, nie ma co liczyć ze patałachy znajdą w ETCE odpowiednią część. Wiele razy musiałem za rękę gości co tam pracują prowadzić bo jak widziałem co wyczyniali w ETCE przy najprostszych czynnościach to ręce mi opadły do samej ziemii

Opublikowano

Wiesz co. Zamawiałem wszystko przez neta. Potem jeszcze dzwoniłem żeby się upewnić. No ale co ;) Trzeba będzie odesłać plastik.

Opublikowano

:hi: sorry ale nie mogłem się powstrzymać :decayed:

54801548494216488489421.jpg

Opublikowano

Józek ja tam się nie gniewam :wink: ale nie powinieneś :whistling:

Opublikowano

już więcej nie będę :decayed:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Dawaj bo zgłoszę do moda że się ociągasz:kox: A panie niech nie wchodzą jak się boją:decayed:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Lepiej wrzucaj to do Bata :kox:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Lepiej wrzucaj to do Bata :kox:

jo a każdy ma sapy ze w pracy nie może oglądać, żona w domu patrzy itd :facepalm::facepalm:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Lepiej wrzucaj to do Bata :kox:

jo a każdy ma sapy ze w pracy nie może oglądać, żona w domu patrzy itd :facepalm::facepalm:

Bo w pracy się pracuje, a nie przegląda fora, a że kobita nie potrafi zrozumieć, to trzeba jej przeszkolenie zrobić :naughty::kox: moja już przywykła do tego, że tu d*py się pojawiają, nie raz nawet sama sobie spoglądnie i skomentuje :kox:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Lepiej wrzucaj to do Bata :kox:

jo a każdy ma sapy ze w pracy nie może oglądać, żona w domu patrzy itd :facepalm::facepalm:

Bo w pracy się pracuje, a nie przegląda fora, a że kobita nie potrafi zrozumieć, to trzeba jej przeszkolenie zrobić :naughty::kox: moja już przywykła do tego, że tu d*py się pojawiają, nie raz nawet sama sobie spoglądnie i skomentuje :kox:

:kox::kox::kox::kox: w końcu dobra wypowiedź :naughty:

Opublikowano
już więcej nie będę :decayed:

Lepiej wrzucaj to do Bata :kox:

jo a każdy ma sapy ze w pracy nie może oglądać, żona w domu patrzy itd :facepalm::facepalm:

Bo w pracy się pracuje, a nie przegląda fora, a że kobita nie potrafi zrozumieć, to trzeba jej przeszkolenie zrobić :naughty::kox: moja już przywykła do tego, że tu d*py się pojawiają, nie raz nawet sama sobie spoglądnie i skomentuje :kox:

:kox::kox::kox::kox: w końcu dobra wypowiedź :naughty:

jozek jak to mówią w batalionie tutaj sporo krawatów jest:bag:

Opublikowano

jozek jak to mówią w batalionie tutaj sporo krawatów jest:bag:

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Kto sie zajmuje VT ? Potrzebuje zrobic wizualizacje ;)

Opublikowano

jozek jak to mówią w batalionie tutaj sporo krawatów jest:bag:

:nabijasie:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

O post wyżej napisał najwiekszy z krawatów:bag::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.