Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słit :banan: wieczorem będę miał tak samo :dancing:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grill z C5 cena 40zł nówka:naughty::kox:

Opublikowano

Weźcie mnie nie wkurwiajta:D bo się nabawie nerwicy jakiejś:P

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

No w sumie tak ale kuźwa teraz to mówicie ja już kupiłem grila s-line za 300:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
No w sumie tak ale kuźwa teraz to mówicie ja już kupiłem grila s-line za 300:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

zawsze to jednak "orginal":naughty:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Włodek kto bogatem zabroni... :decayed:

Opublikowano
No w sumie tak ale kuźwa teraz to mówicie ja już kupiłem grila s-line za 300:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

zawsze to jednak "orginal":naughty:

Uj z tego. Ten wymiarowo jest identyczny tylko mocowanie się trochę rózni. Trzeba usunąć taki rant na górze zderzaka i jest gites:good: Wczoraj nawet browara nie zdarzyłem osuszyć przy tej robocie:decayed:

A ramke potraktuje plastidipem i będzie kox:kox:

Opublikowano

I znowu Marcin podpowiedział i Endriu rezał :banan:

Opublikowano
No w sumie tak ale kuźwa teraz to mówicie ja już kupiłem grila s-line za 300:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

zawsze to jednak "orginal":naughty:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Włodek kto bogatem zabroni... :decayed:

No właśnie kto zabroni biednemu bogato żyć:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Ale ja nie mówię że chodzi o rezane rzeczy tylko np oni Ci wymieniają auto z podstawowym wyposażeniem a potem biorą twój vin i jak masz pakiet fabryczny s-line to uwzględniają wtedy Twoje wyposażenie. Ja nie mam np zewnątrz pakietu s-line czyli zwrócili by mi za seryjne zderzaki a inny ma już fabryczny s-line i dostałby:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

tak jest w przypadku OC czyli szkody nie z Twojej winy , jeśli robisz szkode z AC swojego to gówno do gadania ma vin:wink: aczkolwiek wszystko zależy od opisu i ubezpieczyciela:facepalm:

Opublikowano

:hi:

Nawiązując do tematu zderzaków S4 dziś pojawiała się "najtańsza" wersja, jakoś super ciekawie i bogato to nie wygląda ale jest:

AUDI A4 B6 S4 S 4 8E0 2001 - 2004 przedni zderzak (2935142579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do AC w PZU wycenili mi najmniej jakieś 18-19k :shock3::polew: (nawet jako pozaznaczaliśmy dodatkowe wyposażenie to urosłóo tylko trochę). Średnio koło 20-22k w innych towarzystwach a w chyba w Liberty 23,800 zł czy jakoś. Po roku strach patrzeć ile zjechali...

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

:facepalm: Teraz dopiero spojrzałem, że to licytacja...

Opublikowano

Pamiętam jak swego czasu Czester nie mógł sprzedać frontu z eS. W końcu za czysta coś zł sprzedał.

Opublikowano

Zalicytowałem. Za pięć stówek mogę wziąć ;]

Zderzak S-line i S4 czymś się różni? Czy tylko samymi gratkami?

Opublikowano
Zalicytowałem. Za pięć stówek mogę wziąć ;]

Zderzak S-line i S4 czymś się różni? Czy tylko samymi gratkami?

Esa ma belkę inną:whistling:

Opublikowano

Puma robisz te kamerę? Właśnie sobie zakupiłem adapter multimedialny i szukam przy okazji tuner dvb-t. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Belka inna znaczy trzeba rezać czy belkę nową trzeba znaleźć?

Opublikowano

AFAIK belki nie trzeba zmieniac przy zmianie na zderzak S4

Inne sa na pewno halogeny i ramy prowadzące spryskiwaczy reflektorów

Opublikowano
AFAIK belki nie trzeba zmieniac przy zmianie na zderzak S4

Inne sa na pewno halogeny i ramy prowadzące spryskiwaczy reflektorów

zgadza sie:thumbup1:

Opublikowano
Puma robisz te kamerę? Właśnie sobie zakupiłem adapter multimedialny i szukam przy okazji tuner dvb-t. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Belka inna znaczy trzeba rezać czy belkę nową trzeba znaleźć?

Kamerka i listwa z C6 już leży teraz tylko okablowanie i adapter dorwać. A jaki kupiłeś adapter?

Opublikowano

Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl

takie coś + kable do RNS-E. Kolega cwiara ma takie coś u siebie i się sprawuje dobrze. Przynajmniej obraz z kamery jest w kolorze... Teraz szukam jakiegoś ciekawego tunera dvb-t ze znośnym menu w radiu, które nie wygląda jak projekt z Atari.

Opublikowano

Ja jebie jeszcze się dobrze rok nie rozpoczął a Ci już po pół auta wyrezane:D chyba trzeba opierdolić jakiś bank:rolleyes:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.