Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O własne jakie dvd podejdzie pod rns-a?

29627864.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam!

Koledzy teraz z innej bajki a mianowicie czym i jak najlepiej wymyc , wyplukac intercooler? Jestem po wymianie turbinki bo poprzednia delikatnie mowiac zygala olejem w uklad i jak sie troche ociepli i pogoda pozwoli to chcial bym wyjac intercoller i go wyczyscic.

Dzieki z gory za wszelkie sugestie.

:hi:

Opublikowano

I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

Opublikowano

Kurfa wjebałem się z tymi lustrami bo dzwonie żeby zwrócić a że musi sprawdzić je:facepalm: Cena i tak dobra ale nikt nie interesuje się:kwasny:

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

Opublikowano

Jak ktos chce lustra w full opcji (grzane, elektr, skladane,fotochrom,pamiec) to wpadl mi jeden komplet i mogę oddać. Jak cos to PW

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

i się schody zaczynają :doh:

Dawaj,linka i będę szukał. Dvd tanioszka widzę teraz to dziadostwo

Opublikowano
Witam!

Koledzy teraz z innej bajki a mianowicie czym i jak najlepiej wymyc , wyplukac intercooler? Jestem po wymianie turbinki bo poprzednia delikatnie mowiac zygala olejem w uklad i jak sie troche ociepli i pogoda pozwoli to chcial bym wyjac intercoller i go wyczyscic.

Dzieki z gory za wszelkie sugestie.

:hi:

Ja normalnie kilkukrotnie przemyłem benzyną ekstrakcyjną. Nalałem trochę, zatkałem dłońmi otwory i prawo - lewo :decayed: i tak kilka razy, aż w miarę czysta benzyna była, potem ładnie odstawiłem żeby wszystko wyciekło raz po raz zmieniając ułożenie i akurat miałem tyle czasu, że montowałem na drugi dzień więc miałem pewność, że nic już tam nie było i żadne bum po odpaleniu mi nie grozi :whistling:

Opublikowano
Jak ktos chce lustra w full opcji (grzane, elektr, skladane,fotochrom,pamiec) to wpadl mi jeden komplet i mogę oddać. Jak cos to PW

Daj cenę na,pw bo twoje za***ane.

Opublikowano
Jak ktos chce lustra w full opcji (grzane, elektr, skladane,fotochrom,pamiec) to wpadl mi jeden komplet i mogę oddać. Jak cos to PW

Biore:wink:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Jest gdzies watek jak zalozyc skladane lusterka z fotchromem?

Opublikowano

jest w warsztacieo na 4-5 stronie .

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

i się schody zaczynają :doh:

Dawaj,linka i będę szukał. Dvd tanioszka widzę teraz to dziadostwo

Martos - Oferta

Opublikowano

Pany, powiedzta mi jak to jest z tymi DPF-ami ? Ponoć ropa sie dostaje do oleju silnikowego ? Bo nie ogarniam tego...

Przeciez to idzie silnik zatrzeć. Koledze ciągle sie podnosi stan oleju w B7 z DPF. Był w ASO i upuszczali mu i dolewali nowy. :facepalm:

O co kaman ?

Opublikowano
Pany, powiedzta mi jak to jest z tymi DPF-ami ? Ponoć ropa sie dostaje do oleju silnikowego ? Bo nie ogarniam tego...

Przeciez to idzie silnik zatrzeć. Koledze ciągle sie podnosi stan oleju w B7 z DPF. Był w ASO i upuszczali mu i dolewali nowy. :facepalm:

O co kaman ?

wyłączyć DPF u tunera, wypróżnić go i problem z głowy bo koszty mogą być ogormne. Możliwe, że wałek rozrządu już jest trochę starty :whistling:

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

i się schody zaczynają :doh:

Dawaj,linka i będę szukał. Dvd tanioszka widzę teraz to dziadostwo

Martos - Oferta

Panie on jeszcze kamerę będzie obsługiwał???

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

i się schody zaczynają :doh:

Dawaj,linka i będę szukał. Dvd tanioszka widzę teraz to dziadostwo

Martos - Oferta

Panie on jeszcze kamerę będzie obsługiwał???

si:naughty:

Opublikowano
I dużo kabelkow jest?? Oogarniemy przy zmianie BT??

a masz do tego adapter:naughty: to następne 400 niestety:facepalm:

i się schody zaczynają :doh:

Dawaj,linka i będę szukał. Dvd tanioszka widzę teraz to dziadostwo

Martos - Oferta

Panie on jeszcze kamerę będzie obsługiwał???

si:naughty:

Ile to kosztuje bo nie widzę ceny :kwasny:

Czy to jest ten sam co na tej aukcji

AV Multimedia Interface AUDI RNS-E + CAM INPUT | eBay

Opublikowano

wygląda na to samo:naughty: tu u nas kupowałem za 400:wink:

Opublikowano
wygląda na to samo:naughty: tu u nas kupowałem za 400:wink:

no to chyba się nie ma nad czym zastanawiać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.