Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nam się WP odezwało pełną gębą :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki nr katalogowy ma waż od turbiny. Ten idący do chłodnicy? Mówie o 1.9 AVF. Jak to wygląda z zamiennikami? Warto się bawić?

Opublikowano

Panowie jak to zrobić/ustawić żeby po kliknięciu w moje zdjęcie z sygnatury(czyli to na dole) żeby pokazał się temat z moja B6 ?

Opublikowano

klikasz w ikonę LINK i pojawi Ci się okno dialogowe, tam wstawiasz link który ma się otwierać po kliknięciu

Opublikowano

Właśnie nikt nie wierzy że na państwowym wcale nie ma takich kokosów. A przecież na państwowym to sie zarobi tyle co pani na kasie w biedronce - a jedyny plus to że kasa jest regularnie na koncie.

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Opublikowano
Właśnie nikt nie wierzy że na państwowy wcale nie ma takich kokosów. A przecież na państwowym to sie zarobi tyle co pani na kasie w biedronce - a jedyny plus to że kasa jest regularnie na koncie.

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ale widzisz koledzy myślą że my po 5 koła zarabiamy:facepalm: a tu trzeba ciułać na mody i tak uja starcza:kwasny:
Opublikowano

Pany, jaka najładniejsze będzie felga do avanta w rozmiarze 16'' ?

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

żeby 5 zarobić na państwowym to by trzeba być na kierowniczym stanowisku i chyba jeszcze komuś obciągać.

Bo kierownik dostaje 3.5

zwykły pion od 1500-2000

a jak umowa jest mądrze napisana to nawet dziewczyny po 1200zł mają.

Opublikowano
Jaki nr katalogowy ma waż od turbiny. Ten idący do chłodnicy? Mówie o 1.9 AVF. Jak to wygląda z zamiennikami? Warto się bawić?

nawet niepatrz na cene w aso bo zabija:facepalm:

ten z literką Q na końcu:wink:

ruaq.jpg

Opublikowano
Właśnie nikt nie wierzy że na państwowym wcale nie ma takich kokosów. A przecież na państwowym to sie zarobi tyle co pani na kasie w biedronce - a jedyny plus to że kasa jest regularnie na koncie.

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

:kox: dobry teks, często go słyszę :decayed:

Opublikowano
Właśnie nikt nie wierzy że na państwowym wcale nie ma takich kokosów. A przecież na państwowym to sie zarobi tyle co pani na kasie w biedronce - a jedyny plus to że kasa jest regularnie na koncie.

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

...mam kumpla który poszedł na zawodowego żołnierza tylko po to żeby pojechać do Afganistanu bo niby taka duża kasa miała być . Jak wrócił po 9 miesiącach , zrobiliśmy sobie bibe , napił się i płakał mi na ramieniu że dziękuje bogu że wrócił cały i że nikomu nie życzy tego co on tam przeżył . Więc jak to sie mówi kasa to nie wszystko .

Opublikowano

No z jakimiś tam dodatkami, premiami, nagrodami to mogę uwierzyć że macie koło 3. nie więcej.

ale to i tak luksus jak na państwową robotę, gdzie sie tylko słyszy że bedą zwalniać, straszą miernikami, oszczędnościami rządu. I że wogóle będziemy niepotrzebni jak jezuitów zatrudnią.

No wyjazdy to inna bajka.

Opublikowano
Właśnie nikt nie wierzy że na państwowym wcale nie ma takich kokosów. A przecież na państwowym to sie zarobi tyle co pani na kasie w biedronce - a jedyny plus to że kasa jest regularnie na koncie.

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

...mam kumpla który poszedł na zawodowego żołnierza tylko po to żeby pojechać do Afganistanu bo niby taka duża kasa miała być . Jak wrócił po 9 miesiącach , zrobiliśmy sobie bibe , napił się i płakał mi na ramieniu że dziękuje bogu że wrócił cały i że nikomu nie życzy tego co on tam przeżył . Więc jak to sie mówi kasa to nie wszystko .

Masz rację nie jest to tak jak się myśli większość żołnierzy jedzie żeby natrzepać kapuchy a tu niestety wojna to nie zabawa i ściemnianie w koszarach:facepalm:
Opublikowano
klikasz w ikonę LINK i pojawi Ci się okno dialogowe, tam wstawiasz link który ma się otwierać po kliknięciu

Ok , zrobiłem tak , tylko mi chodzi o to żeby nie klikać w link tylko w zdjęcie

Opublikowano
Opublikowano
:kox::kox::kox::jerk::jerk::jerk:
Opublikowano
klikasz w ikonę LINK i pojawi Ci się okno dialogowe, tam wstawiasz link który ma się otwierać po kliknięciu

Ok , zrobiłem tak , tylko mi chodzi o to żeby nie klikać w link tylko w zdjęcie

no to jeszcze raz...

1.wchodzisz w sygnaturę

2. zaznaczasz obrazek

3. klikasz w menu u góry LINK (ikonka - "globus" z jakąś nieskończonością)

3. otwiera Ci sie nowe okno w które wstawiasz link do swojego auta

:hi:

Opublikowano

Geez, po co tyle problemów?

audia4zima4.png

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Ten dzień nie zaczął się dobrze a i plan na nawalenie się nie wypalił :wallbash::siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.