Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

a mi coś podpada to miejsce gdzie mocowana jest lampa :eusathink:

czemu?

Bo nie widzę ślizgów (wsuwek) do lamp :eusathink:ale mogę się mylić :kwasny:

Opublikowano
Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

a mi coś podpada to miejsce gdzie mocowana jest lampa :eusathink:

czemu?

Bo nie widzę ślizgów (wsuwek) do lamp :eusathink:ale mogę się mylić :kwasny:

Mowisz o wsuwkach tych pod lampami?

One sa oddzielnym elementem...

Opublikowano

Tak na takim bumerangu pod lampą:wink: Pany jak zdjąć listwy drzwi te górne w b6? To na klej siedzi czy jak?

Opublikowano
AUDI A4 B6 B7 01-08 8E0 S4 S-LINE LISTWA LISTWY (2934022907) - motoAllegro

Listwy s4 okazja koles mysli że to sline 699zł

To sa s liny nie s4:decayed:

---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:36 ----------

Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

a mi coś podpada to miejsce gdzie mocowana jest lampa :eusathink:

czemu?

Bo nie widzę ślizgów (wsuwek) do lamp :eusathink:ale mogę się mylić :kwasny:

Mowisz o wsuwkach tych pod lampami?

One sa oddzielnym elementem...

Ten bumerang z wsuwkami pod lampą tak jak Wandej pisał to osobny element koszt 50zł w aso:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Górne czyli chromy pod szybami?

Opublikowano
Górne czyli chromy pod szybami?

Nie te które są mniej więcej po środku drzwi. Tam gdzie bywa emblemat s-line:wink: Wokół szyb mam schadow więc nie ruszam:kox:

Opublikowano

Pany tak?wandej2.jpg

Czy tak?

wandej1.jpg

Czy bez malunków?:decayed:

Opublikowano

Bez malowania- a,już na 10000% nie te środkowe f*ck

Opublikowano

Bez malowania :wink:

Opublikowano
Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

a mi coś podpada to miejsce gdzie mocowana jest lampa :eusathink:

czemu?

Bo nie widzę ślizgów (wsuwek) do lamp :eusathink:ale mogę się mylić :kwasny:

Mowisz o wsuwkach tych pod lampami?

One sa oddzielnym elementem...

no i już wszystko jasne :decayed:

Opublikowano

Imho słaby pomysł z tym malowaniem. Ja by zostawił tak jak jest.

Opublikowano

Rezacze który to bezpiecznik od zapalniczki w środkowym tunelu i jaki tak jest??

Opublikowano

Tak mówicie?:mysli: Bo wypadaloby zapodać na boki jakiś akcent do felg. Psiknę plastidipem te dolne i zobacze:wink:

Opublikowano

Wandej najlepiej to w chromie opierdziel:grin::grin:

Opublikowano
Wandej najlepiej to w chromie opierdziel:grin::grin:

No chrom no fun:decayed: Chrom jest zakazany na moim aucie:kox:

Opublikowano

Panowie rezał ktoś z was fmica ostatnio?

Opublikowano

Macie pomysl gdzie by najlepiej wsadzic CB Radio tymczasowo do B6?

Opublikowano
Macie pomysl gdzie by najlepiej wsadzic CB Radio tymczasowo do B6?

Tymczasowo to wal je pod podłokietnik:good: Akurat zapalniczkę też tam masz:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.