Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbdown: wcześniej było wszystko ok :wink: pewnego razu zniknęło :thumbdown: a możliwe żeby to się samo przestawiło na manual bez grzebania przy tym? raczej nie co ?

Wejdź se tu i poczytaj: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zegar-radiowy-aucie-990/

masz tam wszystko.

------

Jakieś foty z d*pami byście zarzucili. Dawno nie było :naughty::naughty:

Nie można bo idzie podjebka do modów od krawatów niektórych:bag:

114e9dc96a4296d0952ae99975153a7e.jpg?1358267659

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej dobrze tu tatuaż dałeś a,nie dupeczke:naughty:

Opublikowano
Wandej dobrze tu tatuaż dałeś a,nie dupeczke:naughty:

:naughty:Założyłeś?:naughty: Ja jutro rozgrzebuje grata bo muszę wiązkę w drzwiach poreperować i zmienić czujnik na pedale:kwasny: Finalnie będzie grill założony:kox:

Opublikowano
:thumbdown: wcześniej było wszystko ok :wink: pewnego razu zniknęło :thumbdown: a możliwe żeby to się samo przestawiło na manual bez grzebania przy tym? raczej nie co ?

wątpie , no chyba że licznik zmieniałeś:wink:

dla pewności zajrzyj jescze :wink:

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

ostatni bit na 1 ma być:wink:

:thumbup1:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

Domin teraz oficjalnie!

D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę!! :banan::dancing::drinks:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Józek zapodja na PW nr części, które Cię interesują to obadam jutro temat!

Opublikowano

Artur poszło PW :thumbup1:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

Domin teraz oficjalnie!

D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę!! :banan::dancing::drinks:

:decayed:

niema sprawy , kminimy z Marcinem coby szybko ogarnąć temata u Ciebie także szykuj sie :decayed:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

:hi: dzięki

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

Domin teraz oficjalnie!

D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę!! :banan::dancing::drinks:

:decayed:

niema sprawy , kminimy z Marcinem coby szybko ogarnąć temata u Ciebie także szykuj sie :decayed:

poczekaj poczekaj, muszę gratów dozbierać :decayed:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.

Artur już przygarnoł:decayed: jak coś będe miał dam cyne:wink:

Domin teraz oficjalnie!

D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę!! :banan::dancing::drinks:

:decayed:

niema sprawy , kminimy z Marcinem coby szybko ogarnąć temata u Ciebie także szykuj sie :decayed:

poczekaj poczekaj, muszę gratów dozbierać :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Dominik a powiedz mi czy naprawiałeś może już kiedy fotel? tzn mam luz na oparciu i nie wiem co tam zrobić :wink:

Opublikowano
Dominik a powiedz mi czy naprawiałeś może już kiedy fotel? tzn mam luz na oparciu i nie wiem co tam zrobić :wink:

trza zobaczyć czy druty całe:eusathink: jak będziesz sie ogarnie:naughty:

Opublikowano

co tam będziecie zeżać, pochwalcie się :wink:

Opublikowano
co tam będziecie zeżać, pochwalcie się :wink:

clh i takie tam:decayed:

Opublikowano
co tam będziecie zeżać, pochwalcie się :wink:

clh i takie tam:decayed:

:naughty:

Opublikowano

qwa już chce wiosnę !! Gdyby było ciepło to w sobotę "zameldowałbym" się w Celestynowie :decayed:

Opublikowano
qwa już chce wiosnę !! Gdyby było ciepło to w sobotę "zameldowałbym" się w Celestynowie :decayed:

akurat mam wolną:decayed:

Opublikowano

Ruszyło się może coś w temacie poduszki z b7 w b6?

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.