Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wiedząc teraz ile kosztuje pewnie da się przeżyć :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znam ten ból dlatego ja zrobiłem tak;

DAN_3928.jpg

7ebfec13880bd099med.jpg

-

u mnie w rogach na listwie była masakra małe purchle i w ogóle zmatowiała cała ale folia pięknie pokryła :wink:

Opublikowano

Czarna folia jeszcze ale ten pseudo Carbon jak dla mnie wiochą wieje:kwasny:

Opublikowano

ja pokazuje sposób jak można tanim kosztem problem rozwiązać każdy sam decyduje co i jak...równie dobrze można sieknąc plastidipem

z resztą twoje fele też sporej grupie nie przypadły do gustu :whistling:

Opublikowano
ja pokazuje sposób jak można tanim kosztem problem rozwiązać każdy sam decyduje co i jak...równie dobrze można sieknąc plastidipem

z resztą twoje fele też sporej grupie nie przypadły do gustu :whistling:

Spoko luz panie:wink: Po prostu wyrażam opinię nie musisz zaraz kontrować ruszając temat moich felg.

Opublikowano
nie, ale jak dziś myłem to jakaś taka - brzydka jak sie człowiek przyjrzy.

Maluj na czarno!

Opublikowano

luzik Panie :grin: "jeden lubi ogórki,drugi ogrodnika córki"

Opublikowano

A tak z drugiej strony to nie wiem czy oryginalny wzór audi OEM kojarzy się z wiochą:grin:

Opublikowano

albo na różowo :decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

A tak z drugiej strony to nie wiem czy oryginalny wzór audi OEM kojarzy się z wiochą:grin:
widzę że felgi nie dają ci spokoju :decayed: ja chyba jako jedyny napisałem że założysz na auto i się zobaczy...stanąłem murem :grin: za tobą :)
Opublikowano

Ty zacząłeś temat felg. Mnie się kolor bardziej podoba i dlatego pomalowałem. Dziękuje że za mną stanąłeś:decayed:

Opublikowano

:hi:

potrafi ktoś znaleść numer tej listwy chromowanej nad tylnym zderzakiem w avancie ?

8e9 807 443 a

4 stówy u gajosa... :facepalm:

Mam taką na handel :decayed: i chyba jest w spoko stanie ale trzeba by to zweryfikować :whistling:

Opublikowano
albo na różowo :decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

A tak z drugiej strony to nie wiem czy oryginalny wzór audi OEM kojarzy się z wiochą:grin:
widzę że felgi nie dają ci spokoju :decayed: ja chyba jako jedyny napisałem że założysz na auto i się zobaczy...stanąłem murem :grin: za tobą :)

Ej, ej! Ja też pisałem, że zobaczymy jak będzie na aucie :decayed:

Opublikowano
Ty zacząłeś temat felg. Mnie się kolor bardziej podoba i dlatego pomalowałem. Dziękuje że za mną stanąłeś:decayed:
tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO :decayed:

ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują :kwasny:

6b143d332bec036cmed.jpg

Opublikowano

No no:decayed:

Tak wgl jak ktoś będzie chętny na jakieś graty z mojej B6 to może będą do sprzedania :wink:

Opublikowano

Puma a Ty teraz co? Fure gonisz:shock3:

Opublikowano

Teraz jeszcze nie ale na 90% na jesień:wink:

Opublikowano

No to się porobiło ale pochwal się co tam będziesz kombinował jakiś nowy nabytek się szykuje:naughty:

Opublikowano
Ty zacząłeś temat felg. Mnie się kolor bardziej podoba i dlatego pomalowałem. Dziękuje że za mną stanąłeś:decayed:
tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO :decayed:

ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują :kwasny:

http://images33.fotosik.pl/557/6b143d332bec036cmed.jpg

Na czarno je dać i będzie :wink:

Planowałem je kupić...

Opublikowano

Puma gonisz fure przez te fele? :shock3: przecież ładne są

Opublikowano

Jak będzie tak daleko to pomyślę. Na razie nie chce zapeszać:wink:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Puma gonisz fure przez te fele? :shock3: przecież ładne są

Fele zostaną do następnej na 100%:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.