Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
szybkie pytanko

Czy w 2001r z grudnia AWX była sonda lambda w kacie ?

Nie bylo

tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

blbla.jpg

:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

szare były fajniejsze :grin:

Opublikowano

Za bardzo zlewały się z kolorem auta Marcin:wink:

Opublikowano

rozumiem, ale ogólnie fajne koło

Opublikowano

Ostatni Mod w B6:naughty:

Opublikowano
:whistling: no to ładnie ciśniesz do przodu, fajnie fajnie
Opublikowano
Ostatni Mod w B6:naughty:

Ostatni Mod felg chciałeś powiedzieć ;]

Opublikowano

Nie będzie zmiana auta więc trzeba oszczędzać:wink:

Opublikowano

panowie pytanko odnośnie bumpera s4 przód,czy belka pasi ta od zwykłej wersji,czy Fmic się zmieści,bo ze zderzakiem s line jest na styk :kwasny:

Opublikowano
Panowie jeśli temperatura dojdzie do 90 to powinien się załączyć wentylator? Wymieniałem termostat i nawet przy pałowaniu trzyma temp. 90, może skoczy tam więcej z milimetr ponad 90.

3/4 B6 ma na forum ten silnik i nikt nie wie? :decayed:

Opublikowano

ja w 1.9tdi wentylatora prawie nigdy nie słyszałem :whistling:

Opublikowano
panowie pytanko odnośnie bumpera s4 przód,czy belka pasi ta od zwykłej wersji,czy Fmic się zmieści,bo ze zderzakiem s line jest na styk :kwasny:

Nie trzeba zmieniac belki

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
ja w 1.9tdi wentylatora prawie nigdy nie słyszałem :whistling:

Nie napisałem jaki silnik, a w danych profilowych nie mam, sorry :facepalm:. Oczywiście mam 1.9tdi, ja właśnie słyszałem po zgaszeniu silnika wentylator chodził jeszcze z kilka sekund, ale to było w upalne dni, a teraz po wymianie termostatu nie słyszałem go stąd pytanie :wink:.

Najważniejsze, że trzyma temp. narazie dam sobie z tym spokój, ew. zobacze czy wtyka jakaś nie jest odpięta, bo wymieniałem rozrząd.

Dzięki Daniels :hi:

Opublikowano

Siema mamy kogos z Piły ?

Opublikowano
ja w 1.9tdi wentylatora prawie nigdy nie słyszałem :whistling:

Nie napisałem jaki silnik, a w danych profilowych nie mam, sorry :facepalm:. Oczywiście mam 1.9tdi, ja właśnie słyszałem po zgaszeniu silnika wentylator chodził jeszcze z kilka sekund, ale to było w upalne dni, a teraz po wymianie termostatu nie słyszałem go stąd pytanie :wink:.

Najważniejsze, że trzyma temp. narazie dam sobie z tym spokój, ew. zobacze czy wtyka jakaś nie jest odpięta, bo wymieniałem rozrząd.

Dzięki Daniels :hi:

nie ma sprawy :wink: przy takiej aurze jaka teraz panuje raczej na bank nie usłyszysz wentylatora :decayed:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

panowie pytanko odnośnie bumpera s4 przód,czy belka pasi ta od zwykłej wersji,czy Fmic się zmieści,bo ze zderzakiem s line jest na styk :kwasny:

Nie trzeba zmieniac belki

Wysłane z mojego MT11i

to już jakieś dobre info :wink:
Opublikowano

A moim zdaniem o jest o niebo lepiej:decayed:

Opublikowano
A moim zdaniem o jest o niebo lepiej:decayed:

Zobaczymy jak będzie na aucie :wink:

Do mnie by akurat pasował ten gunmetal/grafit :naughty:

Opublikowano
ja w 1.9tdi wentylatora prawie nigdy nie słyszałem :whistling:

Nie napisałem jaki silnik, a w danych profilowych nie mam, sorry :facepalm:. Oczywiście mam 1.9tdi, ja właśnie słyszałem po zgaszeniu silnika wentylator chodził jeszcze z kilka sekund, ale to było w upalne dni, a teraz po wymianie termostatu nie słyszałem go stąd pytanie :wink:.

Najważniejsze, że trzyma temp. narazie dam sobie z tym spokój, ew. zobacze czy wtyka jakaś nie jest odpięta, bo wymieniałem rozrząd.

Dzięki Daniels :hi:

W gorący dzień po zgaszeniu auta zwykle słychać wentylator klimy przez 2-3 sekundy:hi:

A co do felg Pumy to moim zdaniem też popsuł ale co zrobić, każdy reza po swojemu:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.