Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunek wygląda teraz na czarny/bardzo ciemny więc raczej ta ciemna folia.

Jutro mogę wrzucić fotki jak to wygląda.

Będę wdzięczny :-) fajnie by było jeszcze jakbyś uchwycił jak świeci. Jakiś krótki filmik może :-P

W sumie to świeci jak oryginał, ale zrobię fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie lekkie wibracje w całym aucie przy załadowanym aucie 5 os. czym to może być spowodowane ? jak nie ma tyle osób nie czuć tego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lekkie wibracje w całym aucie przy załadowanym aucie 5 os. czym to może być spowodowane ? jak nie ma tyle osób nie czuć tego :whistling:

wibracje czujesz podczas przyspieszania?jak auto ma obciązenie?jak tak to pewnie przegub zewnętrzny.miałem to samo

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

dla relaksu looknłem galerie na fb sportmile- masakra Zdjęcia na osi czasu | Facebook to w pl takie fury są :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

:slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracje czuję mocniejsze jak auto ma obciążenie, jak nie to nie ma takich wibracji, czym szybciej tym są większe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracje czuję mocniejsze jak auto ma obciążenie, jak nie to nie ma takich wibracji, czym szybciej tym są większe:whistling:

a jak auto sie rozpędzi i jedziesz sobie tak powiedzmy 80 to nadal drga czy przestaje do momentu przyspieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracje czuję mocniejsze jak auto ma obciążenie, jak nie to nie ma takich wibracji, czym szybciej tym są większe:whistling:

a jak auto sie rozpędzi i jedziesz sobie tak powiedzmy 80 to nadal drga czy przestaje do momentu przyspieszenia?

kurcze tak nie wiem teraz, musiał bym sprawdzic ale chyba drga

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 23:52 ----------

a powiecie mi ile powietrza powinno być w kołach ? Bo może to wina tego, podjadę jutro posprawdzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracje czuję mocniejsze jak auto ma obciążenie, jak nie to nie ma takich wibracji, czym szybciej tym są większe:whistling:

a jak auto sie rozpędzi i jedziesz sobie tak powiedzmy 80 to nadal drga czy przestaje do momentu przyspieszenia?

kurcze tak nie wiem teraz, musiał bym sprawdzic ale chyba drga

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 23:52 ----------

a powiecie mi ile powietrza powinno być w kołach ? Bo może to wina tego, podjadę jutro posprawdzać :decayed:

na wlepce przy progu kierowcy lub na wlewie masz...chyba że fele masz wieksze niz tam przewidują to poszperaj tu na forum.powinno gdzies pisać.chyba że ogólnie na necie gdzies zajrzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolbego ja mialem podobnie..tak zachowywal się padający przegub najpierw jak jechalem z więcej osób na pokladzie trzeslo..później zaczęli trzersc juz nawet jak sam jechalem i na skręconych królach przy ruszaniu strzelili czasem..skończyli się to wymiana obu przegubów wewn.oraz zewn. I teraz lata jak maleńka..dodam ze nie doszli które to przeguby..niby..ale po ich wymianie jest OK..ale prawdopodobnie to zewnętrzny któryś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sęk w tym że ja mam Q :whistling: a kierownica trzęsła też Ci się ??

---------- Post dopisany at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

jeszcze mi tylko powiec ile płaciłeś ze te przeguby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do B6 podejdzie fela o tym rozmiarze: 18"x8.5J ET33 ???

Mysle na zalozeniu takiej feli do Mojej B6

18" VMR Style Alloy Wheels 5x112 ET33 fits Audi, Mercedes etc | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna jest, szkoda że nie w s-line:naughty:

bynajmniej jest co rezac :naughty::wink:

z ust kobiety takie słowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...