Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile barów na przód i tył w B6 sedan 1.8T trzeba dać do zimówków?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W 16 mam 2.2 przod i tyl wedle wlepy.

Opublikowano

No właśnie wlepki nie mam :wink:

Opublikowano

Turasy zapomniały przykleić po wspawaniu nowego słupka B, szkoda że nie dorezali Q, nie zawinąłby się więcej na latarni :wink::wink::decayed:

https://www.youtube.com/watch?v=cEW64zoBQd8

:wink:

Opublikowano
No właśnie wlepki nie mam :wink:

Masz fotki kierunków? Obiecałes :D

Opublikowano
No właśnie wlepki nie mam :wink:

Masz fotki kierunków? Obiecałes :D

Wiem, wiem... Znowu zapierdol w robocie i nie miałem kiedy.

Obiecuję, że jutro na 100% zrobię fotki :wink:.

Opublikowano

To dalej czekam :-D może sam już zamówie ta folię tylko powiedz czy zadowolony jesteś z efektu :-P

Opublikowano
To dalej czekam :-D może sam już zamówie ta folię tylko powiedz czy zadowolony jesteś z efektu :-P

Jestem :wink:

Chyba zaraz pójdę wymontować lampy i teraz je zrobię, bo tak nie mam kiedy :doh:

Opublikowano

Lampy tył? Tez będziesz robić? Jak tak to już obowiązkowo foty muszą być :kox:

Opublikowano

No będę ale nie wiem jak to wyjdzie z folią.

Najlepiej w sumie rozkleić by było i od wewnątrz przyciemnić te czerwone szkła a białe zostawić jak są, ale nie widziałem żeby ktokolwiek rozklejał tylne lampy.

Opublikowano

Młody_z_drogi mial fajnie zrobione ale to podobno jakiś lakiernik mu robił hmm

Opublikowano

Byłby dobrze...

zYL2mxwl.jpg

Gdyby nie to

BAcbVVJl.jpg

:kwasny:

Za bardzo przygrzałem folię i zrobiło się oczko.

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 23:23 ----------

23:30 i dzwoni domofon to sobie myślę "kogoś chyba poyebaooo dzwonić o tej godzinie"

Odbieram i mówię "halo"

Co słyszę w słuchawce?

Policja, proszę otworzyć.

Ja już ostany nie wiem co mam robić mało co mi serce nie wyleciało z piersi

Otwieram drzwi i gadka

Policjant: Pan Kamil?

Ja: Tak

Policjant: Czy to Pan zaparkował tutaj przed blokiem Audi A4?

Ja: Tak

Policjant: Wie Pan, że nie ma Pan w tym momencie tylnych lamp?

Ja: Tak wiem, bo je wymontowałem jakąś godzinę temu

Policjant: Zmienia Pan? To jeszcze dowodzik proszę (i dziwne spojrzenie dwóch młodych policjantów )

Ja: Tak... A jakieś zgłoszenie było, czy co, że tak przyjechaliście?

Policjant: Przejeżdżaliśmy i zobaczyliśmy, że nie ma lamp w samochodzie a na śniegu są świeże ślady to postanowiliśmy sprawdzić.

Ja: Po tablicach doszliście?

Policjant: Po śladach :decayed:

I am so cunfused :grin:

Opublikowano
:polew::polew: Nie mają co robić:decayed:
Opublikowano
:polew::polew: Nie mają co robić:decayed:

Nie no plus dla niech, że się interesują takimi sprawami...

Gdyby naprawdę ktoś zajumał mi te lampy to do rana bym się o tym nie dowiedział.

Opublikowano

A skąd wiedzieli że masz na imię Kamil jak podobno doszli po śladach :decayed:

tapatalk

Opublikowano

Na rejestracji jest mój adres :grin:

Opublikowano

Znaczy imie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.