Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale bym jej wyłopotał bobra:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

:polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oglądam tak tego RS`a kosinika i logicznie myśląc przydałaby mi się taka maszyna teraz jak w prawie 3 miesiące nawet 2 tyś km nie zrobiłem:decayed:

Tylko się tak wydaje że nie wydasz dużo na benzynę. Ja liczyłem że spali ze 12/100. I faktycznie jak się normalnie jedzie to nawet mniej:thumbup1:

Ale zawsze znajdzie się jakiś śliski placyk lub mniejsza/większa konieczność wdepnięcia gazu, a wtedy banzyna znika w zdumiewającym tempie:grin:

No ale przyjemność ujeżdżania mocnego Q jest naprawdę wielka:naughty:

Opublikowano
Oglądam tak tego RS`a kosinika i logicznie myśląc przydałaby mi się taka maszyna teraz jak w prawie 3 miesiące nawet 2 tyś km nie zrobiłem:decayed:

Tylko się tak wydaje że nie wydasz dużo na benzynę. Ja liczyłem że spali ze 12/100. I faktycznie jak się normalnie jedzie to nawet mniej:thumbup1:

Ale zawsze znajdzie się jakiś śliski placyk lub mniejsza/większa konieczność wdepnięcia gazu, a wtedy banzyna znika w zdumiewającym tempie:grin:

No ale przyjemność ujeżdżania mocnego Q jest naprawdę wielka:naughty:

Tak tylko ja np w sam weekend wyjeżdzam sobie i robie może 20km:decayed:Także smok jak najbardziej wskazany ale nie zmieniam:decayed:

Opublikowano

Pytanie na co zgłodniałeś??

Chyba na tego bobra masz ochotę co :D

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Panowie ma ktoś może lewy spryskiwacz na zbyciu?? Pilnie potrzebuję :)

Opublikowano

Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3:

Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?

Opublikowano

z racji walentynek moja jedna laseczka dostała słodycz:decayed: a druga..lusterka fotochrom elektrycznie składane:decayed:

Opublikowano
Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3:

Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?

1600km w jedną stroną- polecam :banan:

Opublikowano
Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3:

Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?

1600km w jedną stroną- polecam :banan:

A przez jakie państwa jechałeś? Mają gdzieś tańszą benzynę niż u nas? Bo mi wychodzi 1400zł za wahe w obie strony:decayed:

Opublikowano
Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3: Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?
1600km w jedną stroną- polecam :banan:
A przez jakie państwa jechałeś? Mają gdzieś tańszą benzynę niż u nas? Bo mi wychodzi 1400zł za wahe w obie strony:decayed:
To jakieś obłędne auto masz mi tyle lpg spalił. Słowacja-węgry-rumunia-bułgaria. W rumunii pojechałem zła drogą i jechałem po mega dziurach w jedną stronę ale powrotem już dwa,pasy w,obie strony.
Opublikowano
Koledzy, potrzebuję nr oprawki w którą wciska się postojówkę w B6 (zwykła przednia lampa )

się wzięła, połamała i postojówka mi lata :embarrassed:

Wujek Andrzej Ci podeśle jak chcesz kilka:decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3: Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?
1600km w jedną stroną- polecam :banan:
A przez jakie państwa jechałeś? Mają gdzieś tańszą benzynę niż u nas? Bo mi wychodzi 1400zł za wahe w obie strony:decayed:
To jakieś obłędne auto masz mi tyle lpg spalił. Słowacja-węgry-rumunia-bułgaria. W rumunii pojechałem zła drogą i jechałem po mega dziurach w jedną stronę ale powrotem już dwa,pasy w,obie strony.

No 3200km i średnio 8l Ale pewnie wyjdzie koło 7 to sobie przelicz:decayed: jakby spalił 7 to 1200zł:naughty:

Opublikowano

Mi 13lpg żarł :doh:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Koledzy, potrzebuję nr oprawki w którą wciska się postojówkę w B6 (zwykła przednia lampa )

się wzięła, połamała i postojówka mi lata :embarrassed:

Wujek Andrzej Ci podeśle jak chcesz kilka:decayed:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3: Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?
1600km w jedną stroną- polecam :banan:
A przez jakie państwa jechałeś? Mają gdzieś tańszą benzynę niż u nas? Bo mi wychodzi 1400zł za wahe w obie strony:decayed:
To jakieś obłędne auto masz mi tyle lpg spalił. Słowacja-węgry-rumunia-bułgaria. W rumunii pojechałem zła drogą i jechałem po mega dziurach w jedną stronę ale powrotem już dwa,pasy w,obie strony.

No 3200km i średnio 8l Ale pewnie wyjdzie koło 7 to sobie przelicz:decayed: jakby spalił 7 to 1200zł:naughty:

Endu niech Ci spali nawet za 1500 i tak,warto,bo Bułgaria,jest,piękna i droga ok. Ja mógłbym teraz nawet jechać jakby możliwości były

Opublikowano

Endu niech Ci spali nawet za 1500 i tak,warto,bo Bułgaria,jest,piękna i droga ok. Ja mógłbym teraz nawet jechać jakby możliwości były

Ty na 19` jechałeś? Pewnie to nie PL i można śmiało śmigać:naughty: Navi RNS-E czy jakaś seria czy mapa? Bo pewnie w tym roku też się skuszę na wyjazd bo lot mi jakoś nie służy:decayed:

Opublikowano

Jasne ze na 19:grin:

Na automapie jechaliśmy. I tylko ta rumunia byla ciężka. Tak to luz. Chociaż chorwacja fajniejsza na wycieczkę autem. Tylko oczywiście mówię o trasie przez góry nie autostradą :whistling:

Opublikowano

nie ma ktoś czasem map PL 2013 do RNS-d ? albo widzi jakiś temat o mapach i spolszczeniach ?

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

temat znalazłem, a może ma ktoś na zbyciu te mapki ?

Opublikowano

Panowie chcę wymienić poduszkę silnika w AWX tą z czujnikiem... dużo z tym roboty jak nie mam osłony pod silnikiem? dam radę zrobić to z kuzynem u niego na kanale? Nakierujcie mnie trochę jak się za to zabrać :)

Opublikowano

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

temat znalazłem, a może ma ktoś na zbyciu te mapki ?

zapytaj Króla Porno
Opublikowano

kto jest tym królem ? VIP ? :decayed::grin:

Opublikowano

Hammerek Pan Wladiego:jerk:

Opublikowano
Hammerek Pan Wladiego:jerk:

A Ty tu czego:p aaa to o Tobie Hammer wspominał że obrabiasz te jego dwa Wacki:D:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
VIP ? :decayed::grin:

:yes2::yes2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.