Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany,kuzyn ma passata 1,9 AWX,padła mu turbina,co tam najlepiej wsadzić?

Opublikowano

Najlepiej znów AWX. Jeżeli chce coś pomodzić to może wrzucić BRD:hi:

Opublikowano

RECARO SRARO - SYN MI SIĘ URODZIŁ :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Gratuluje Marcin. :hi:

Opublikowano

Gratuluje:) niech rosnie:)

Opublikowano
recaro sraro - syn mi się urodził :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

No Marcin Gratuluje !!!

A teraz wypieprzaj z tego forum, priorytety powinny się zmienić :polew:

Opublikowano
pany chetny ktos na listwy sline zewnetrzene za 450+kw? Ewentualnie wymiana na te od b7 za doplata 350

zl...pisac na pw

widze ze a4kowcy nalecieli dzis zakopiec i rejony...kto lecial przed chwila ladnym niebieskim b6 na gch przez poronin?

własnie chyba tego samego widziałem:decayed:

Jozek:wink:

dokładnie jozek726

Opublikowano
No Marcin Gratuluje !!!

A teraz wypieprzaj z tego forum, priorytety powinny się zmienić :polew:

nie ma odwiedzin :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Opublikowano
RECARO SRARO - SYN MI SIĘ URODZIŁ :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

graty byku:decayed::decayed::decayed::decayed: zaprosisz nas na pępkowe:decayed:

Opublikowano
No Marcin Gratuluje !!!

A teraz wypieprzaj z tego forum, priorytety powinny się zmienić :polew:

nie ma odwiedzin :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

:shock3::shock3::shock3:

Czemu?

Opublikowano

Bo pracuje nad drugim :grin:

Opublikowano
No Marcin Gratuluje !!!

A teraz wypieprzaj z tego forum, priorytety powinny się zmienić :polew:

nie ma odwiedzin :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

:shock3::shock3::shock3:

Czemu?

zima grypy i inne fuje muje a ona po CC :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

ale oboje w czują się w miarę ok :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

gratki :thumbup1:

Opublikowano
No Marcin Gratuluje !!!

A teraz wypieprzaj z tego forum, priorytety powinny się zmienić :polew:

nie ma odwiedzin :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

:shock3::shock3::shock3:

Czemu?

zima grypy i inne fuje muje a ona po CC :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

ale oboje w czują się w miarę ok :decayed::decayed::decayed::decayed:

ehhh szkoda, ze nie mozesz z nimi byc.

Pozdro:wink:

Opublikowano

najważniejsze że jako pierwszy go na rękach trzymałem- i już mamy plan nakopać lekarce co mu pierwszy zastrzyk dała- że niby go zakuło :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Wojtek kiedy pokażesz b6tkę??:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

RECARO SRARO - SYN MI SIĘ URODZIŁ :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

graty byku:decayed::decayed::decayed::decayed: zaprosisz nas na pępkowe:decayed:

jak będziecie do Bt lecieć to dzień wcześniej wyjedzcie

DZIĘKI PANOWIE :hi::hi::hi:

Opublikowano

B6 w sumie gotowa.

Mysle, ze w przyszly tydzien wskoczy.

Tylko na stalakach siedzi:kwasny:

Opublikowano

daj chociaż spaj foto :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.