Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już nie liczę, po co się denerwować:wink: 3 lata polatam i B8 lub B9:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja przez pół roku w auto włożyłem około 8 kafli tak licząc na szybko :decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Audi Logbook działa jak tachometr, pewnie auto jeździło jako firmówka

aaa to pewnie i przebieg ma z 500 tyś :wink: dzięki za wyjaśnienie :wink:

Co z tego? :whistling:

to ze wolał bym mieć to na blacie i kupił bym ją za 15 tyś a nie 25 :decayed:

Opublikowano

Nawet nie wiesz ilu żyje w niewiedzy :decayed:

Opublikowano

90% :decayed:

Opublikowano

hehe tak czytam i stwoerdzam, że ja już dawno odwyk muszę mieć bo 30k przekroczyłem w modach z naprawkami :naughty:

Opublikowano

Nie no Artek naprawki się nie liczą same mody tylko bo tak to każdy z nas wrzucił już majątek:grin:

Opublikowano
Nie no Artek naprawki się nie liczą same mody tylko bo tak to każdy z nas wrzucił już majątek:grin:

no to już liczę :decayed:

Opublikowano

Tego akurat nie trzeba liczyć każdy z nas wie ile siana idzie na rezanie:facepalm: więc lepiej nie dyskutujmy na te tematy:grin:

Opublikowano
Tego akurat nie trzeba liczyć każdy z nas wie ile siana idzie na rezanie:facepalm: więc lepiej nie dyskutujmy na te tematy:grin:

tez prawda i nie raz kazdy ma chwile zwątpienia :wink:

Opublikowano
Tego akurat nie trzeba liczyć każdy z nas wie ile siana idzie na rezanie:facepalm: więc lepiej nie dyskutujmy na te tematy:grin:

tez prawda i nie raz kazdy ma chwile zwątpienia :wink:

a potem modzi dalej :decayed:

Opublikowano

Artur jeszcze chwila i lecimy mam nadzieję że się wszystko wyjaśniło i meldujesz się w BT

Opublikowano
Artur jeszcze chwila i lecimy mam nadzieję że się wszystko wyjaśniło i meldujesz się w BT

no narzie nic nie wiadomo a dopytywac nie mam zamiaru...ale lecimy lecimy :decayed:

Opublikowano

Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Opublikowano

Cytat józka z ciekawych aukcji ( ale tych na ogólnym wątku) :

Co to za Audi Logbook ?? Jakiś tachograf czy co ? Pierwszy raz widzę to w B6...:decayed:

Opublikowano
Cytat józka z ciekawych aukcji ( ale tych na ogólnym wątku) :

Co to za Audi Logbook ?? Jakiś tachograf czy co ? Pierwszy raz widzę to w B6...:decayed:

Dokładnie tak.

Opublikowano

Posiada ktoś może jakiś namiar do kolegi BizoOn ??

No i oczywiście :hi:

Opublikowano
Posiada ktoś może jakiś namiar do kolegi BizoOn ??

No i oczywiście :hi:

PW.

Opublikowano

Popraw linki bo nie da się otworzyć;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Wandej opróżnij skrzynke:decayed: sprawa jest:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.