Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tylko kto Nam to wykona, Artur ? :naughty:

pewko, że tak tylko podrzuć w jakiejś lepszej jakości jak masz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

aha Panowie a jak zapodacie projekt w jakiś wektorach (corel) to mogę zacząć wycinać choćby w poniedziałek

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

nie posiada ktoś po rezaniu przycisków na 4 elektryczne szybki (bez uszkodzeń) ??

No i gucio Artur zrób kilka na próbę ja biorę napewno tylko taki rozmiar normalny nie na pół auta:grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiłem parę dni temu za śmieszne pieniądze cały komplet :naughty:

wydałem całe 45 funtów z wysyłem :kox:

Opublikowano

Z przodu gumy i klamry są te same, bo się nie zmiania grubość stabilizatora.

Opublikowano
tylko kto Nam to wykona, Artur ? :naughty:

pewko, że tak tylko podrzuć w jakiejś lepszej jakości jak masz :decayed:

no właśnie nic lepszej jakości nie mam :kwasny:

Opublikowano

No i to po dobrej cenie dostałem ogólnie jedna opona ponad 7 stówek stoi ContiSport3:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

W sumie to racja skoro za głupie 15" dałem jakieś coś ok. 900 zł za Nokiany.

Opublikowano

Panowie, jeśli w b6 mam włącznik świateł normalny, a chcę adoptować z funkcją AUTO, to będą przeboje? Na AUTO chcę mieć tylko i wyłącznie DRLe, mijania to już sobie mogę manualnie włączać, po prostu funkcja AUTO służyła by mi do dziennych, nic więcej. Będzie trzeba coś przerabiać we wtyczce, albo coś? :whistling:

Opublikowano
65394899641443981951032.jpg
Opublikowano
Panowie, jeśli w b6 mam włącznik świateł normalny, a chcę adoptować z funkcją AUTO, to będą przeboje? Na AUTO chcę mieć tylko i wyłącznie DRLe, mijania to już sobie mogę manualnie włączać, po prostu funkcja AUTO służyła by mi do dziennych, nic więcej. Będzie trzeba coś przerabiać we wtyczce, albo coś? :whistling:

ciężko będzie ogarnąć taki setup:wink:

Opublikowano

Zależy z jaką końcówką kupisz ale piny się tylko.przekłada i hula:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Panowie, jeśli w b6 mam włącznik świateł normalny, a chcę adoptować z funkcją AUTO, to będą przeboje? Na AUTO chcę mieć tylko i wyłącznie DRLe, mijania to już sobie mogę manualnie włączać, po prostu funkcja AUTO służyła by mi do dziennych, nic więcej. Będzie trzeba coś przerabiać we wtyczce, albo coś? :whistling:

ciężko będzie ogarnąć taki setup:wink:

Konkrety? :whistling::wink: zamiast halogenów chce wrzucić te okrągłe DRLe, podłączyć je właśnie pod AUTO i pod halogeny. Wiadomo, po przekręceniu na postój/mijania DRLe gasną. Po przekaźniku by to leciało. I kolejne pytanie, jeśli jest kontrola żarówek, to do tych DRLów pewnie jakiś opornik będzie potrzebny, jak będą na halogenach pracowały, prawda?

Opublikowano
Panowie, jeśli w b6 mam włącznik świateł normalny, a chcę adoptować z funkcją AUTO, to będą przeboje? Na AUTO chcę mieć tylko i wyłącznie DRLe, mijania to już sobie mogę manualnie włączać, po prostu funkcja AUTO służyła by mi do dziennych, nic więcej. Będzie trzeba coś przerabiać we wtyczce, albo coś? :whistling:

ciężko będzie ogarnąć taki setup:wink:

Konkrety? :whistling::wink: zamiast halogenów chce wrzucić te okrągłe DRLe, podłączyć je właśnie pod AUTO i pod halogeny. Wiadomo, po przekręceniu na postój/mijania DRLe gasną. Po przekaźniku by to leciało. I kolejne pytanie, jeśli jest kontrola żarówek, to do tych DRLów pewnie jakiś opornik będzie potrzebny, jak będą na halogenach pracowały, prawda?

\

luknij jaki masz mce , może masz fart i zrobisz wsio ori jak sie należy:wink:

Opublikowano
Panowie, jeśli w b6 mam włącznik świateł normalny, a chcę adoptować z funkcją AUTO, to będą przeboje? Na AUTO chcę mieć tylko i wyłącznie DRLe, mijania to już sobie mogę manualnie włączać, po prostu funkcja AUTO służyła by mi do dziennych, nic więcej. Będzie trzeba coś przerabiać we wtyczce, albo coś? :whistling:

ciężko będzie ogarnąć taki setup:wink:

Konkrety? :whistling::wink: zamiast halogenów chce wrzucić te okrągłe DRLe, podłączyć je właśnie pod AUTO i pod halogeny. Wiadomo, po przekręceniu na postój/mijania DRLe gasną. Po przekaźniku by to leciało. I kolejne pytanie, jeśli jest kontrola żarówek, to do tych DRLów pewnie jakiś opornik będzie potrzebny, jak będą na halogenach pracowały, prawda?

\

luknij jaki masz mce , może masz fart i zrobisz wsio ori jak sie należy:wink:

OK, pomału zaczynam zbierać zabawki, żeby ją doprowadzić do stanu używalności i wtedy będę dumał dalej :wink:

Opublikowano

Jak juz jestesmy w temacie DRL czy dałoby radę tak zrobić, że zaaplikuje panel z B7 z DRL i mogę wł/wył dzienne w dowolnym momencie? Przy czym chciałbym jeszcze żeby dzienne współgrały z czujnikiem z zmierzchu i podpiąć tak że mając ustawione pokrętło świateł na AUTO automatycznie zapalają i wyłączają dzienne.

Da sie cos takiego ogarnąć z modułem SD-2 i pochodnymi czy za dużo wymagam?

Opublikowano

Ja tam mam i zapier...pięknie zresztą nie tylko ja to mam:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.