Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nono Domin tylko czemu ja takiego nie mam jeszcze:banghead: weź zrób kilka takich lampek a klienci napewno się znajdą więc do BT masz czas ja biorę pierwszy:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

mikaszi na foto jest góra zderzaka s-line teraz widzisz jaka jest różnica -zaznaczone na czerwono

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i bezproblemu można je donitować do zwykłego zderzaka ,ten z foto był dawcą do mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono Domin tylko czemu ja takiego nie mam jeszcze:banghead: weź zrób kilka takich lampek a klienci napewno się znajdą więc do BT masz czas ja biorę pierwszy:pent <

memory five-wladi i wszystko jasne:)

to jest patent Marcina :decayed: więc w BT go dorwiecie i zamówionka plecą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i bezproblemu można je donitować do zwykłego zderzaka ,ten z foto był dawcą do mojego
Dobrze wiedzieć, czyli jak się dorwie taki to potem można dokładkę gołą dorezać do niego:naughty:

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Nono Domin tylko czemu ja takiego nie mam jeszcze:banghead: weź zrób kilka takich lampek a klienci napewno się znajdą więc do BT masz czas ja biorę pierwszy:pent <

memory five-wladi i wszystko jasne:)

to jest patent Marcina :decayed: więc w BT go dorwiecie i zamówionka plecą:decayed:

Zaraz do niego napiszę:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi wystarczy ,że dorwiesz samą ramę i donitujesz do swojego ,w ori też jest nitowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi wystarczy ,że dorwiesz samą ramę i donitujesz do swojego ,w ori też jest nitowany

Tylko wez to znajdz:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi wystarczy ,że dorwiesz samą ramę i donitujesz do swojego ,w ori też jest nitowany
No kumam ale samej ramy nie dostaniesz raczej:facepalm: może prędzej już właśnie tą górę ze stelarzem:whistling:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

co to za czorne B7 :decayed: kogo goscisz:decayed:
To do sąsiadów ktoś przyjechał ale padaka zwykła już oblukałem:grin: a Ty wszystko wypatrzysz:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za czorne B7 :decayed: kogo goscisz:decayed:
To do sąsiadów ktoś przyjechał ale padaka zwykła już oblukałem:grin: a Ty wszystko wypatrzysz:naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi na foto jest góra zderzaka s-line teraz widzisz jaka jest różnica -zaznaczone na czerwono

http://s14.postimage.org/78b4ofax9/image.jpg

Dobrze by było jak byś pokazał jeszcze zdjęcie zwykłego bo ja nadal nie widzę różnicy

Czyli te zderzaki to s-line

kgrhqnp0feh3oq8i6brmnhd.jpg

t2ec16nyge9s7hhrcrbrnle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Właśnie wyrezałem popielniczke 2din do tunelu 1 din, mogłem odrazu wyciagnać rnsa i klimatronika to by sie tak nie porysał podczas kombinowania:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zwykłe:facepalm:

to ja dalej nie czaje :kwasny:

Michał przecież te co pokazałeś mają miejsce na mały grill dolny a ten co pokazał greg ma o wiele większą przerwę na grilla:whistling: porównaj sobie jeszcze raz:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...