Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

526826_219597271515358_723144062_n.jpg

524868_219369331538152_714434528_n.jpg

300308_219264614881957_1974182641_n.jpg

484793_218649891610096_1010660943_n.jpg

483873_218146458327106_1140402978_n.jpg

598688_217410615067357_1666656770_n.jpg

485921_217092555099163_383134684_n.jpg

254523_217034778438274_1371901140_n.jpg

259911_219599801515105_1242814049_n.jpg

:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No tak ale to nie karcher:whistling::whistling::whistling:

Nie czepiaj sie :decayed:

Opublikowano

nr 2 daje radę :decayed:

Opublikowano

Józek zaglądnij tutaj. Mnóstwo rzeczy sie dowiesz i odpowiednio zadbasz o auto.

Kosmetykaaut.pl:wink:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

No tak ale to nie karcher:whistling::whistling::whistling:

Nie czepiaj sie :decayed:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

zaglądam, tam zaglądam :wink: tylko czy tą pianę się rozcięcia nie mogę się doszukać :kwasny:

Opublikowano

Tak ją się rozcięcza:wink:

Opublikowano

Wandej jak fele :decayed: ?

Opublikowano

Ja polecam myjki Nilfisk, jak Karcher to od serii K5.5 w gore

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
Wandej jak fele :decayed: ?

Leżą w garazu ale w końcu ogarnąłem sobie wszystkie gumy na nie:naughty: Ile za polere pobierasz?:whistling:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Wandej jak fele :decayed: ?

Leżą w garazu ale w końcu ogarnąłem sobie wszystkie gumy na nie:naughty: Ile za polere pobierasz?:whistling:

Ostatnio robiłem ręcznie polerkę felg 13" od seicento niżej kilka zdjęć :

felgi3n.jpg

felgiv.jpg

img001ee.jpg

Nie mam innych fot felg z bliska już po polerce bo teleport mi się utopił i nie hula , ale wyszło lux malyna z tym co było widać na fotach wyżej.

Opublikowano

Tak się zastanawiam, czy nie wyposażyc sie w łancuchy na wyjad do bukowiny, tylko że nie wiem jakie są dobre, a jakich nie warto brać, no i czy niszczą/rysują felg.

Pomoże ktoś ? :decayed:

Opublikowano

424377_189531397855279_49107757_n.jpg

406125_189041664570919_1022487935_n.png

379220_188966104578475_1127686772_n.jpg

428137_187968098011609_1017999332_n.jpg

538563_187330978075321_2060420677_n.png

25982_187100858098333_778364512_n.jpg

530780_185893834885702_2036462471_n.jpg

386671_185370404938045_1534253617_n.jpg

312417_184890614986024_942618747_n.jpg

540772_183656855109400_1356425867_n.jpg

196876_182999475175138_2058566534_n.jpg

480707_181841061957646_539398855_n.jpg

530355_181766978631721_1883037166_n.jpg

423271_181568665318219_517775418_n.jpg

A czym to robisz? (polerkę)

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano

Ręcznie wszystko poleruję nie używam maszyny.

Do swoich 18" na początku pożyczyłem z byłej roboty makitę ale nie zachwycało mnie jakoś robienie nią i wybrałem skończenie ich ręcznie.

Na obecną chwilę są skończone i wyglądają tak :

img008bjn.jpg

img007001.jpg

Opublikowano

Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Opublikowano

nikt tutaj nie ma dostępu do ELSY ???

Opublikowano
nikt tutaj nie ma dostępu do ELSY ???

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/elsa-online-254938/

Ostatni wpis z 11/3, że ELSA przestała działać...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.