Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cały czas za mną chodzą te z RS4 i to jest chyba najładniejsza opcja :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie na wsi jest lakiernik do którego ostatnio auto zaprowadziłem bo mi dokładka odstaje i purchel się zrobił na drzwiach a ten do mnie... Wiesz że żeby s-line założyć trzeba podcinać z boku zderzak i czy to zrobiłem?:shock3:Mało z taką wiedzą chyba jest gości:decayed:A jeździ octavią żeby nie było:decayed:

Opublikowano
U mnie na wsi jest lakiernik do którego ostatnio auto zaprowadziłem bo mi dokładka odstaje i purchel się zrobił na drzwiach a ten do mnie... Wiesz że żeby s-line założyć trzeba podcinać z boku zderzak i czy to zrobiłem?:shock3:Mało z taką wiedzą chyba jest gości:decayed:A jeździ octavią żeby nie było:decayed:

:polew::polew:

Opublikowano

fotki idealne, szczególnie z przodu :facepalm:

Opublikowano

do b6 podejdą bo inaczej trochę wyglądają

Opublikowano
Zastanawiam się nad zamianą Carbonów na 1nk :whistling::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Nie dziwie sie:decayed:

Mialem przez chwile teraz cabrony z s4 i wymienilem z powrotem na 1NK.

Te z s4 sa takie smutne bez wyrazu...:kwasny:

Opublikowano

Kto ze Szczecina mył wczoraj ciemnego sedena z szarymi/czarnymi/grafitowymi łopatami z RS na myjce przy rondzie?:>

Opublikowano

David, akurat jest w PL :wink:

Co robiłeś w Szczecinie? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Zastanawiam się nad zamianą Carbonów na 1nk :whistling::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Nie dziwie sie:decayed:

Mialem przez chwile teraz cabrony z s4 i wymienilem z powrotem na 1NK.

Te z s4 sa takie smutne bez wyrazu...:kwasny:

RSy bym chciał :decayed:

Opublikowano
David, akurat jest w PL :wink:

Co robiłeś w Szczecinie? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Byłem u siebie w firmie i właśnie jechaliśmy na żarcie do Chaty. Pacze! A tu jakieś ładne Audi, mówie sobie, na bank klubowicz. Bo jeszcze felgi pucował ściereczką ;]

Opublikowano

:hi:

Tapnięte ze stołówki w pracy :)

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Wczoraj byłem ściągnąć stare opony z felg które kupiłem , były na nich Bridgestone Potenza od nowości nie ściągane z felg , przejeździły prawie 4 lata . Gość męczył się ponad godzinę żeby ściągnąć wszystkie 3 :doh:, w tym uszczerbił na rancie jedną felgę :kwasny:. Powiedział że to najtwardsze opony jakie w życiu ściągał. Anglia:facepalm:

Opublikowano

polak zrobilby to w 5 minut nie wycisgajac peta z geby:decayed:

Opublikowano
polak zrobilby to w 5 minut nie wycisgajac peta z geby:decayed:

Prawdziwy fachowiec tak właśnie wygląda:decayed:

Opublikowano
:slina: fajne felgi
Opublikowano
:slina: fajne felgi

fajna fura :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.