Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co masz za balagan ? bo ja widze wszystko

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

a no i sie pochwale moje fele tez dostały nowy lakierek ...w końcu coś zrobiłem dla siebie :dancing:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a co masz za balagan ? bo ja widze wszystko

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

a no i sie pochwale moje fele tez dostały nowy lakierek ...w końcu coś zrobiłem dla siebie :dancing:

pokaż :naughty:

Opublikowano

No widać wszystko ale podpisy nie pasują do zdjęć chociaż nie wszystkie ale część:naughty:

Opublikowano
No widać wszystko ale podpisy nie pasują do zdjęć chociaż nie wszystkie ale część:naughty:

a ja ciągle jestem niebieski :kwasny:

Opublikowano

jak chcesz zobaczyc jak ta fela na aucie sedanie wygląda to zajrzyj w mój wątek:wink:

Fajnie się prezentują a masz jakieś zdjęcie z boku? :wink:

Zaczynam szukać hamulcy 320 i yyy 288 na tył ? Bez tarcz i klocków, jak ktoś posiada to priv :hi:

tylko takie mam

dsc01943au.jpg

Opublikowano

PUMA BICZ KUPUJE GWINT:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
a co masz za balagan ? bo ja widze wszystko

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

a no i sie pochwale moje fele tez dostały nowy lakierek ...w końcu coś zrobiłem dla siebie :dancing:

pokaż :naughty:

w srodę się pochwalę ale mogę zdradzić, że jest piekne :slina: sreberko :kox:

Opublikowano

chyba też sobie gwint pizne :whistling:

Opublikowano

hehe wszyscy widzę w gwint idą :kox:

Opublikowano

Mogę załatwić AP, TA-Śmietnix, Eibach w rozsądnych pieniądzach :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Bedzie git?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/gwint-fk-g67-automotive-268991/

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Mogę załatwić AP, TA-Śmietnix, Eibach w rozsądnych pieniądzach :wink:

Tapnięte z SGS III

miki brałbym id Ciebie ale ta używka w fajnej cenie jest:wink:

Opublikowano
hehe wszyscy widzę w gwint idą :kox:

a ja nie.:wink: sobie przy samych federkach zostane.zreszta jakbym gwinta założył i go skrecił nisko to w holandii robiłbym tak jak masz na obrazku w banerze:wink::decayed:

Opublikowano
hehe wszyscy widzę w gwint idą :kox:

a ja nie.:wink: sobie przy samych federkach zostane.zreszta jakbym gwinta założył i go skrecił nisko to w holandii robiłbym tak jak masz na obrazku w banerze:wink::decayed:

heh no jeszcze jak drogi nie znasz to może być problem :wink: już raz miałem taką sytuację z obrazka

Opublikowano
Bedzie git?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/gwint-fk-g67-automotive-268991/

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Mogę załatwić AP, TA-Śmietnix, Eibach w rozsądnych pieniądzach :wink:

Tapnięte z SGS III

miki brałbym id Ciebie ale ta używka w fajnej cenie jest:wink:

Spoko, nic się nie dzieje, ja i tak nic z tego nie mam :wink: a cena za tamten zawias jest si :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

miki a Ty dobrze temat springów z gwintu ogarniasz? :wink:

Opublikowano

A co chciałbyś wiedzieć? :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
A co chciałbyś wiedzieć? :wink:

Tapnięte z SGS III

poszło na PW :wink:

Opublikowano
PUMA BICZ KUPUJE GWINT:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Nareszcie:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

|Puma kawał dobrej roboty, serca, kasy itd :slina:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

ogarnie mi ktoś numer tylnej popielniczki carbon s4 ?

Opublikowano
PUMA BICZ KUPUJE GWINT:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Nareszcie:decayed::decayed::decayed:

ZDRADA :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.