Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Endriu muszę wsiąść jak najwięcej bo mam komplet do wzięcia za fajna kasę i muszę za,mój max wsiąść tak to byśmy się zamienione. Komplet mój na allegro wystawie tylko cenę muszę mnie więcej znać :thumbdown: chociaż nadal do kiedy z b7 przekonany nie jestem ale pod rns-e wszystko zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Endriu muszę wsiąść jak najwięcej bo mam komplet do wzięcia za fajna kasę i muszę za,mój max wsiąść tak to byśmy się zamienione. Komplet mój na allegro wystawie tylko cenę muszę mnie więcej znać :thumbdown: chociaż nadal do kiedy z b7 przekonany nie jestem ale pod rns-e wszystko zrobię

jak tak to luz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie szukam c6 w avancie :banan:

Sent from Rns-e 2010

Ja też ale nic fajnego nie ma w jakieś takiej przystępnej cenie. Serce by chciało 3.0tdi. Rozmu każe szukać 2.0 :grin: afkors trumniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie szukam c6 w avancie :banan:

Sent from Rns-e 2010

Ja też ale nic fajnego nie ma w jakieś takiej przystępnej cenie. Serce by chciało 3.0tdi. Rozmu każe szukać 2.0 :grin: afkors trumniaka

Dokładnie identyczna sytuacja :grin:

B8 bym wolał, ale s line a to juz Duza kasa :kwasny:

Sent from Rns-e 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że tak :decayed: ja co prawda miałem do wyboru A6 sedana (bo mi się bardziej podoba niż avant, a co :decayed:) i doszedłem do wniosku, że dla mi niepotrzebne aż tak duże auto póki co.. chociaż następne po A5 chciałbym A6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet bym o zmianie nie myślał ale w bagażniku koło zapas..+wózek i już nie ma miejsca jeszcze dzisiaj moja Pani za mną siedziała i całą drogę tylko " ciasno mi, przesunąć sir proszę".

Jendrex ja tam jakbym miał wybór kupionym A5 jak Twoje ale i kasa i liczba drzwi się nie zgadza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...wa sorry wszystkich za te głupoty co piszę- ten jeba.... Słownik pisze co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że tak :decayed: ja co prawda miałem do wyboru A6 sedana (bo mi się bardziej podoba niż avant, a co :decayed:) i doszedłem do wniosku, że dla mi niepotrzebne aż tak duże auto póki co.. chociaż następne po A5 chciałbym A6 :grin:

+1:naughty: Żeby miał jeszcze ledy z Tyłu to bym kurfa nerke opychał żeby mieć takie C6:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ZboczkiIle można krzyknąć za kiere 3 ramienna z jaskiem plus moduł F taśma i manetki? Plus obudowa? Kiera skóra B6.

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...