Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

panowie można kupić takie coś na allegro

Lakier bezbarwny w sprayu (2K) z utwardzaczem Motip Color Matic

chodzi mi o lakier z utwardzaczem w sprayu

ja używałem podobnego do zderzaka, ale trzeba kilka warstw i potem polerka, bo się połyskiem różnił od fabrycznego, chyba, że akurat ten ma wysoki połysk końcowy-zobaczysz sam, no i trzeba wszystkie dodatki zdjąć (każdy możliwy element osobno)- o ile takie masz, bo spray ma za małe ciśnienie i nie wejdzie w szczeliny, a jak przytrzymasz za długo-zacieki zrobisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Pany powiedzcie mi cos o silniku 3.0 spalanie w gazie awaryjnosc i na co zwracac uwage przy kupnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi kolego szanowny pewnosci nigdy nie masz ale wydaje mi sie , ze musiala by to byc ekstemalna sytuacja zeby tloki i korby dostac mialy. Rozumiem kiedy mialo by sie to stac np. przy predkosci 120-140 km/h to pewnie tlok by bokiem wyszedl ale autko stalo a silnik pracowal na wolnych obrotach tak wiec nie wydaj mi sie aby cos zlego mialo sie stac z dolem silnika :eusathink:a do tego przy wiekszych uszkodzeniach to wygielo by sie wiecej zaworow a jak narazie to na oko wyglada ze tylko jeden dostal porzadnie , ze sie wygiol.

Zdejme glowice to bede widzial jak wygladaja denka tlokow i reszta zaworow i wtedy sie zobaczy co dalej.

Prosze nie pocieszajcie mnie juz bo im wiecej o tym mysle co jeszcze moglo sie stac to tylko zakup drugiego auta sie nasuwa ale co poczac z Moja obecna niunia :cry: na zlom ? nie ma mowy predzej Moja kobiete oddam lub zamienie na nowe czesci dla Mojej niuni :grin:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

PS. kasy i tak nie mam na zakup drugiej :audi:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Koledzy jeszcze jedno a mianowicie ciezko jest wyjac przedni uszczelniacz na wale korbowym? wystarczy wykrecic kolo zebate na wale i wyjac uszczelniacz czy to nie takie proste?

Wie ze musze napewno zblokowac wal od strony rozrusznika po jego uprzednim wyjeciu aby odkrecic ta glowna srube na kole zebatym. Chyba ze ktos z Was posiada jakis ilustrowany poradnik jak i co zrobic bo w tej super ksiazce "sam naprawiam" to tak naprawde gowno jest a zawsze myslalem ze takie ksiazki powstaja z mysla o ludziach jak Ja , My a nie wykwalifikowanych mechanikach , ktorzy powinni sie znac na Swoim fachu a nie zagladac do takich ksiazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie można kupić takie coś na allegro

Lakier bezbarwny w sprayu (2K) z utwardzaczem Motip Color Matic

chodzi mi o lakier z utwardzaczem w sprayu

ja używałem podobnego do zderzaka, ale trzeba kilka warstw i potem polerka, bo się połyskiem różnił od fabrycznego, chyba, że akurat ten ma wysoki połysk końcowy-zobaczysz sam, no i trzeba wszystkie dodatki zdjąć (każdy możliwy element osobno)- o ile takie masz, bo spray ma za małe ciśnienie i nie wejdzie w szczeliny, a jak przytrzymasz za długo-zacieki zrobisz:wink:

Nie no nie potrzebuję tego do samochodu :wink:

Kupiłem takie coś na ebayu

2K aerosol Spraymax Gloss Lacquer Clear Coat Spray 400ml art. no. 2680061 | eBay

to chyba to samo co pokazałem wcześniej

chcę trysnąć tym mini quada którego remontuje mojemu synowi , oczywiście najpierw pójdzie podkład , potem baza metalic blue jak mój samochód :naughty: a potem chciałem żeby to czymś utwardzić a zwykły bezbarwny spray to porażka :doh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz drzwi kierowcy , na dole masz wlepke ile do jakich kół :wink:

Jakbym miał to bym nie pytał :whistling:

Na wlewie też nie ma.

No i chodzi o zimówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zimowych kolach 225/40 18" mam po 2.7 bara przod i tyl i nigdzie nie zdziera opony srodkiem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz drzwi kierowcy , na dole masz wlepke ile do jakich kół :wink:

Jakbym miał to bym nie pytał :whistling:

Na wlewie też nie ma.

No i chodzi o zimówki :wink:

walony :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę trysnąć tym mini quada którego remontuje mojemu synowi , oczywiście najpierw pójdzie podkład , potem baza metalic blue jak mój samochód :naughty: a potem chciałem żeby to czymś utwardzić

będzie dobry:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz drzwi kierowcy , na dole masz wlepke ile do jakich kół :wink:

Jakbym miał to bym nie pytał :whistling:

Na wlewie też nie ma.

No i chodzi o zimówki :wink:

walony :decayed::wink:

ale wlepka jest zdaje się od strony pasażera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje taki kawałek czarnego plastiku co wystaje z boczka do którego przykreca sie korbke strona za pasażerem lub jaki to ma numer w etce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz drzwi kierowcy , na dole masz wlepke ile do jakich kół :wink:

Jakbym miał to bym nie pytał :whistling:

Na wlewie też nie ma.

No i chodzi o zimówki :wink:

walony :decayed::wink:

ale wlepka jest zdaje się od strony pasażera :wink:

no u mnie to kierowca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cywilizowanych krajach to strona pasażera :decayed::decayed::wink:

:decayed:

chyba niestety będę znowu musiał zacząć szukać jednej listwy S4 bo te co kupiłem nie przyszły a sprzedawca nie daje znaku życia :kwasny:. Czekam do jutra i otwieram sprawę o zwrot kasy . A było tak piknie, 160F za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cywilizowanych krajach to strona pasażera :decayed::decayed::wink:

:decayed:

chyba niestety będę znowu musiał zacząć szukać jednej listwy S4 bo te co kupiłem nie przyszły a sprzedawca nie daje znaku życia :kwasny:. Czekam do jutra i otwieram sprawę o zwrot kasy . A było tak piknie, 160F za komplet

:facepalm::facepalm:

chyba dopadła Cię jakaś klątwa...

-------------------------

pytałeś tutaj??

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cywilizowanych krajach to strona pasażera :decayed::decayed::wink:

:decayed:

chyba niestety będę znowu musiał zacząć szukać jednej listwy S4 bo te co kupiłem nie przyszły a sprzedawca nie daje znaku życia :kwasny:. Czekam do jutra i otwieram sprawę o zwrot kasy . A było tak piknie, 160F za komplet

:facepalm::facepalm:

chyba dopadła Cię jakaś klątwa...

-------------------------

pytałeś tutaj??

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie pytałem ale nie mam jakoś za bardzo zaufania do tego allegro bu już parę razy się przejechałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź te dwa namiary które Ci przesłałem na pw, powinno się udać :wink: zawsze ktoś z forum może odebrać osobiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...