Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na pieszo miałbym jakieś 650m, pewnie rowerkiem bym jechał :grin:

Na zewnątrz sporo miejsca jest a co do tej wysokości to w sumie po co wyższy? Ważne, że maskę maksymalnie można unieść. Ze 3 lampy się jeszcze da i powinna być malina :eusathink:

A z garażem w mojej okolicy żeby znaleźć to jak trafienie 6 w lotka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli tak to bierz, cena do przelkniecia ale i tak cię będzie po jakimś czasie wku*** drałowanie do garażu :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju, czy tapani to na stanowisku OOOO się prężyła??:kox:

Na stoisku ferrari takie widoki można było spotkać :naughty:

taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink:

Motor Show Poznań :wink:

w polsce to by sie erotyczne targi przydały:wink: choć byłem juz na takich.no i na motoryzacyjnych też.Essen motor show i 100% Tuning Ahoy Rotterdam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poratuje numerkiem ? Dokładnie, ramka biegów, manualna carbon z s4 :whistling:

byłoooo

Home Page > ES#260052 Gearshifter Bezel/Retainer - 8E0864261AE7V7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink:

Śjakaś taka sztuczna czy mnie się tylko wydaje:whistling::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No i juz jestem po probie wymiany peknietego paska rozrzadu w Moim AWXie :facepalm:

Niestety ale skonczylo sie tylko na przeklinaniu , placzu i zgrzytaniu zebow , trzeba glowice sciagac i do remontu slac :cry:

Na pierwszym cylindrze piewszy zawor dostal i wal nie obkreca sie cale 360 stopni w pewnym momencie staje i ani drgnie a szklanka na tym uszkodzonym zaworze schowana jest w glowicy i nie unosi sie do gory gdy krece walkiem rozrzadu :wallbash::wallbash::wallbash:

Trudno sie mowi , ceny juz umowione z TOM77 tak wiec teraz trzeba zaczac zbierac zlom i makulature i brac sie za remont glowicy.

Kur.... najgorsze to ze do pracy trzeba teraz z buta walic :facepalm: a to az 15 minut dreptania :shock3:

Pozdrawiam.

:hi:

Oby korby były proste i panewki na wale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co tu tak cicho ? Pobudka wszyscy !!!!

Mam nadzieje ze korby czy denka tlokow nie oberwaly , jak narazie to zauwazylem ze tylko jedna szklanka sie nie unosi podczas krecenia walkiem ale pewnie po zdjeciu glowicy to okaze sie ze pewnie jeszcze jakis minimalnie bedzie krzywy.

W przyszla sobote zabieram sie za demontaz glowicy i sie zobaczy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kolego ale jednak pozostaje przy regeneracji glowicy , Ja mam ze tak powiem takiego bzika , ze jak kupil bym nowy silnik to i tak pewne zaraz wziol bym sie za wymiane czesci z glowicy bo nigdy nie wiesz co i jak z silnikiem w srodku. A szczerze mowiac to nie stac mnie na chwile obecna na taki przeszczep. Wiadomo silnik jakies 400 funto + jakies 200 funtow za wymiane bo sam nie mam warunkow aby wymienic caly silnik no i + jakies czesci do glowicy walek , panewki , szklanki i uszczelniacze. To wszystko robi swoja cene a sama regeneracja glowicy to okolo 500 funtow za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kolego ale jednak pozostaje przy regeneracji glowicy , Ja mam ze tak powiem takiego bzika , ze jak kupil bym nowy silnik to i tak pewne zaraz wziol bym sie za wymiane czesci z glowicy bo nigdy nie wiesz co i jak z silnikiem w srodku. A szczerze .owiac to nie stqc mnie na chwile obecna na taki przeszczep. Wiadomo silnik jakies 400 funto + jakies 200 funtow za wymiane bo sam nie mam warunkow aby wymienic caly silnik no i + jakies czesci do glowicy walek , panewki , szklanki i uszczelniacze. To wszystko robi swoja cene a sama regeneracja glowicy to okolo 500 funtow za wszystko.

no ale jaką masz pewność że prucz głowicy nie ucierpiał dól silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...