Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No dobra... ale kto normalny grzeje dupe na full ? Na 5 lub 6 pozycji ?

Trzeba podgrzać jak się wsiądzie do zimnego na poz 1 lub 2. i po 5 min. sie wyłącza. To jest wystarczające i masz ciepło. Bo najgorszy jest ten pierwszy moment jak siadasz na zimny fotel, a ogrzewanie jeszcze nie działa.

Nom dokładnie... Ja nigdy nie przesadzam z grzaniem, nie należę do amatorów "jajek sadzonych" :decayed:

W E60 można było regulować osobno moc oparcia i siedziska, podejrzewam że w A6 czy A8 jest to samo

Tapnięte z SGS III

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

164958_228629227278829_1328288484_n.jpg

561198_228571670617918_882838805_n.jpg:naughty:

Opublikowano
Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel?

Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]

Tak palą się:decayed: trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić

Na to nie wpadłem... :facepalm:

Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu.

To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?

Opublikowano
Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel?

Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]

Tak palą się:decayed: trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić

Na to nie wpadłem... :facepalm:

Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu.

To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?

Pewnie wtedy jak na dachu leżał to gdzieś musiało kabel załamać :decayed:

Opublikowano
Ożesz Ty karwa bambusie w dupe kopany wiesz jak człowiekowi podnieść ciśnienie wrrr mega dupcie:eek::eek:;):thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel?

Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]

Tak palą się:decayed: trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić

Na to nie wpadłem... :facepalm:

Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu.

To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?

Pewnie wtedy jak na dachu leżał to gdzieś musiało kabel załamać :decayed:

E cfaniak:decayed:

DSCF9473.jpg

Opublikowano
Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel?

Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]

Tak palą się:decayed: trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić

Na to nie wpadłem... :facepalm:

Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu.

To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?

Pewnie wtedy jak na dachu leżał to gdzieś musiało kabel załamać :decayed:

E cfaniak:decayed:

http://s1.postimg.org/4dwqta559/DSCF9473.jpg

toś mu teraz pocisnął :kox:

Opublikowano
563646_228673577274394_294306698_n.jpg
Opublikowano
Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel?

Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]

Tak palą się:decayed: trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić

Na to nie wpadłem... :facepalm:

Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu.

To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?

Pewnie wtedy jak na dachu leżał to gdzieś musiało kabel załamać :decayed:

E cfaniak:decayed:

http://s1.postimg.org/4dwqta559/DSCF9473.jpg

No co, woda nie stoi :decayed:

Opublikowano

Wandej trafiasz w moje gusta z tymi fotami w 100%

Opublikowano

Ee czyje to auto? Hammera?

o 17 zmieniam na letnie. W_dupie_cie_mam_zimo ;]

Opublikowano
Wandej trafiasz w moje gusta z tymi fotami w 100%

:naughty: Pany śmiga ktoś u nas na gwincie Ta-Technix? Tylko nie piszcie że szit(jak PUMA:decayed:) tylko jakie odczucia kogoś kto jeździł:wink:

Opublikowano
Wandej trafiasz w moje gusta z tymi fotami w 100%

:naughty: Pany śmiga ktoś u nas na gwincie Ta-Technix? Tylko nie piszcie że szit(jak PUMA:decayed:) tylko jakie odczucia kogoś kto jeździł:wink:

szit :kox: no z górnej półki to on nie jest...

Opublikowano
Wandej trafiasz w moje gusta z tymi fotami w 100%

:naughty: Pany śmiga ktoś u nas na gwincie Ta-Technix? Tylko nie piszcie że szit(jak PUMA:decayed:) tylko jakie odczucia kogoś kto jeździł:wink:

szit :kox: no z górnej półki to on nie jest...

jeździłeś? jak nie to szat up:przebiegly::wink:

Opublikowano
Wandej trafiasz w moje gusta z tymi fotami w 100%

:naughty: Pany śmiga ktoś u nas na gwincie Ta-Technix? Tylko nie piszcie że szit(jak PUMA:decayed:) tylko jakie odczucia kogoś kto jeździł:wink:

szit :kox: no z górnej półki to on nie jest...

+1

Opublikowano
:siema: ZboczkiIle można krzyknąć za kiere 3 ramienna z jaskiem plus moduł F taśma i manetki? Plus obudowa? Kiera skóra B6.
Opublikowano
:siema: ZboczkiIle można krzyknąć za kiere 3 ramienna z jaskiem plus moduł F taśma i manetki? Plus obudowa? Kiera skóra B6.

Toć ja to biore:doh: Chcesz ten mój stuff? Sam moduł Q i zwijak ze 250zł warte:naughty:

Opublikowano

Endriu muszę wsiąść jak najwięcej bo mam komplet do wzięcia za fajna kasę i muszę za,mój max wsiąść tak to byśmy się zamienione. Komplet mój na allegro wystawie tylko cenę muszę mnie więcej znać :thumbdown: chociaż nadal do kiedy z b7 przekonany nie jestem ale pod rns-e wszystko zrobię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.