Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

No i juz jestem po probie wymiany peknietego paska rozrzadu w Moim AWXie :facepalm:

Niestety ale skonczylo sie tylko na przeklinaniu , placzu i zgrzytaniu zebow , trzeba glowice sciagac i do remontu slac :cry:

Na pierwszym cylindrze piewszy zawor dostal i wal nie obkreca sie cale 360 stopni w pewnym momencie staje i ani drgnie a szklanka na tym uszkodzonym zaworze schowana jest w glowicy i nie unosi sie do gory gdy krece walkiem rozrzadu :wallbash::wallbash::wallbash:

Trudno sie mowi , ceny juz umowione z TOM77 tak wiec teraz trzeba zaczac zbierac zlom i makulature i brac sie za remont glowicy.

Kur.... najgorsze to ze do pracy trzeba teraz z buta walic :facepalm: a to az 15 minut dreptania :shock3:

Pozdrawiam.

:hi:

to nie dobrze, nie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wziołem sie za pucowanko glancowanko i woskowanko felg letnich:decayed: bo jak zmieniałem na zime to niebyło kiedy ich umyć bo na szybko zmiana była a potem do pl leciałem.dzisiaj na nie dopiero zajrzałem i masakra jakie ujeb..e były.ale po umyciu,potraktowaniu zmywaczem silikonowym,woskowaniu i nałożeniu megsa do opon to w końcu zaczeły wyglądać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No i juz jestem po probie wymiany peknietego paska rozrzadu w Moim AWXie :facepalm:

Niestety ale skonczylo sie tylko na przeklinaniu , placzu i zgrzytaniu zebow , trzeba glowice sciagac i do remontu slac :cry:

Na pierwszym cylindrze piewszy zawor dostal i wal nie obkreca sie cale 360 stopni w pewnym momencie staje i ani drgnie a szklanka na tym uszkodzonym zaworze schowana jest w glowicy i nie unosi sie do gory gdy krece walkiem rozrzadu :wallbash::wallbash::wallbash:

Trudno sie mowi , ceny juz umowione z TOM77 tak wiec teraz trzeba zaczac zbierac zlom i makulature i brac sie za remont glowicy.

Kur.... najgorsze to ze do pracy trzeba teraz z buta walic :facepalm: a to az 15 minut dreptania :shock3:

Pozdrawiam.

:hi:

a nie zastanawiałeś się żeby kupić jakiś drugi zdrowy motor , jak pisałeś wcześniej to ten twój ma już swoje nalatane , rozrząd i tak musisz wymienić przekładasz swój osprzęt i latasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wojthass :hi:

Kur... niech ta pogoda sie zrobi bo czas zaczac modzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem kolego szanowny ale albo Ja zle to rozumuje albo inni szukaja jelenia na zakup silnika :eusathink:

Przejzalem chyba z dwadziescia ogloszen o sprzedazy silnika AWX lub AVF i okolo 70% tych silnikow co sa na sprzedaz to jakims dziwnym trafem maja nalatane miedzy 77 do 88 tys. mil i to nie wazne czy to z 2001r. czy tez z 2004r. :facepalm: i w cenie miedzy 400 do 600 funtow.

Reszta silnikow to te 30% to oczywiscie ladne , wymuskane i przebiegi bardziej realne i nawet z gwarancja na 6 miesiecy , kompletne z calym osprzetem czasami bez osprzetu i musze uzyc wszystko z Mojego auta ale cena za taki silniczek to od 700 do 1200 funtow :wallbash:

Tak wiec raczej pozostaje przy kompletnej regeneracji glowicy z Mojego silnika.

O Moje autko zawsze dbalem sam , kazdy serwis byl robiony na czas i zawsze ori filtry i olej z gornej polki zadnej sciemy i chodzenia bokami.

Nigdy nie mialem problemow z wiekszym niz normalnie "braniem" oleju , kopceniem , rozruchem czy dziwna i nie rowna praca silnika a zakup takiego silnika lezacego gdzies na polce w magazynie od 5 lat z tym niby realnym przebiegiem 80 tys. mil uwazam , ze wiaze sie z duzym ryzykiem i boje sie , ze za pol roku i tak mnie czeka remont silnika.

Koszty czesci z polski to 300 funtow ( walek rozrzadu , panewki walka , szklanki , komplet zaworow ssacych i wydechowych , uszczelniacze zaworow , uszczelka glowicy , szpilki do glowicy ) czyli nie cale 1500zl + robocizna za regeneracje glowicy to 150 funtow , Ja tylko musze zdjac glowice a pozniej po wszystkim ja zalozyc do autka. Tak wiec uwazam , ze to az tak drogo nie wynosi i pewniejsze bedzie , ze wszystko nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze maja - AWX 151k mil - realnego przebiegu - chcieli 700EUR - bez turbiny reszta zostaje - caly osprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie skumalem , ze jakies pierdoly wylaza pod tym znakiem funta :kox: a robocizna raczej u tego mechanika z Coventry do , ktorego podawales mi numer.

Dzisiaj te z nim rozmawialem i troche spuscil z ceny ale jak juz pisalem Ja musze zdjac glowice z kadluba silnika a po wszystkim ja zalozyc , robilem podobna rzecz w aucie Mojego ojca Jeep Cheeroke 4.0L + wymiana wszystkich tlokow z korbami i autko zakrecilo od pierwszego i smigalo jak ta lala to i mam nadzieje ze z Moim pojdzie tez glatko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju, czy tapani to na stanowisku OOOO się prężyła??:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glcNttGl.jpg

W6kjXbhl.jpg

KKdrZEMl.jpg

5jMK6bWl.jpg

Qjyhs8nl.jpg

OahAYkql.jpg

XY4VTFMl.jpg

zwTe587l.jpg

200 zł za ten garaż facet chcę miesięcznie... Blaszak, ocieplony styropianem, prąd jest, ochrona jest, kanał jest (zasypany i nie wiem co o tym myśleć) tylko po bokach mało miejsca trochę :hmm:

W sumie na zewnątrz sporo miejsca jest także nikomu bym nie zawadzał nawet robiąc coś na dworze a i równie dobrze można maksymalnie do jednej ściany podjechać i będzie więcej miejsca..

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niski trochę no i wąski ale za 200zł to super cena, a jak na zewnątrz jest miejsce to nawet na zewnątrz rezać można. Kurde ale bym chciał taki garaż:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju, czy tapani to na stanowisku OOOO się prężyła??:kox:

Na stoisku ferrari takie widoki można było spotkać :naughty:

taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink:

Motor Show Poznań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niski trochę no i wąski ale za 200zł to super cena, a jak na zewnątrz jest miejsce to nawet na zewnątrz rezać można. Kurde ale bym chciał taki garaż:kwasny:

Od biedy można maksymalnie pod jedną ścianę podjechać żeby było więcej przestrzeni :wink:

Mówisz, że cena OK za to?

W sumie to najważniejsze, że prąd jest i ocieplany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są ceny za garaże w polsce, u mnie brakuje mi takich garaży bo już dawno bym wynajął a tak to loteria czy będzie padać czy nie:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...