Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...tam u góry w rozwijaku po kliknięciu z obrazek mojej furki , nic się nie dzieje :whistling:, czy mógł by to ktoś poprawić :wink:

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
...tam u góry w rozwijaku po kliknięciu z obrazek mojej furki , nic się nie dzieje :whistling:, czy mógł by to ktoś poprawić :wink:

:hi:

zrobione :naughty:

Opublikowano

czeba mieć body pomodzone do dywizjonu ? :D

Opublikowano

no i gra muzyka :wink:, można iść spać

dobranoc wszystkim :lazy:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

czeba mieć body pomodzone do dywizjonu ? :D

Warunkiem przystąpienia do B6 DIVISIONU , jest:

- AUDI A4 (S4) B6 nie może być serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

- posiadanie tematu w Dziale "Moja A4 - Audi A4 B6" ,

- dokładny opis wyposazenia autka z modyfikacjami i fotkami ,

- plany modów ,

- ogólna aprobata komisji B6 DIVISION :dancing:w składzie :

( wrclaguna , Bart-S, Domin79, Mlody_z_drogi, Artur82) ,

- wysłanie chęci przyłączenia na adres mailowy (poniżej), ze zdjęciem auta (które ma być w miniaturce), linkiem do niego swojego tematu oraz nick z forum w temacie!

:wink:

Opublikowano

Wyślij, my zdecydujemy :wink:

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

Panowie mam zamiast kata do 1,8T na dwie sondy (nie pamietam jak to sie nazywa) nówka szt, oraz kiere b7 kremową z multifunkcją, kosz 1 din, włącznik swiateł do regeneracji bez auto, listwy progowe chrom kpl avant, esp szufladka, uchwyt na kubek stan dobry. taśma do multifunkcyjnej kiery, manetki zwykłe bez tempomatu, wszystko za połowe ceny :whistling:

Nabazgrałem tutaj bo tylko w tym Wątku zaglada najwiecej posiadaczy b6, a ja swego czasu rezałem i troche mi pozostawało gratów w garazu... :hi:

Opublikowano

Jak masz ceny okazjonalne to wrzuc to do dzialu sprzedam i napewno cos sprzedaz, chociaz np kosza din I to malo kto potrzebuje, ale jak za browarka puscisz to moze ktos skusi sie, kto akurat goni auto do zyda i odzyskuje co sie da :)

Opublikowano

Ja to bym potrzebował listwy na progi ale takie listwy które zakrywają te śruby od progów (przy demontażu plastik był już zbutwialy i zaczepy plastikowe od tych listewek poszly sie ... )i nigdzie nie potrafię znalez... Jakby ktoś miał proszę dać znać :)

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kup ori nowki cena ok 40 pln.

Siema Elitka :naughty:

Opublikowano

Jeżeli tak jak mówisz tylko 40 zl to zamówię :) dzięki

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:siema: z rańca :decayed:
Opublikowano

Siema :)

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :)

Opublikowano

Witam:wink:

Opublikowano

Sirma :wink:

Opublikowano
Fantowski skoro Młody_z_drogi obiecał to w takim razie...

... WITAMY W DIVISIONIE!! :drinks::drunk:

Dziękuje za przyjęcie mnie do grona porezanych :wink::thumbup1:

miłego dnia wszystkim życzę :decayed:

Opublikowano

fd31306716_siema_kurwa.jpg

:hi::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
Opublikowano

Panowie od czego mogę założyć taki ładny metalowy włącznik od świateł? I od czego są guziki do szyb te nowsze? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.