Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok w porządku nie ma problemu :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będziesz będziesz, czekaj aż Artur ogarnie:wink:

Opublikowano

47720036700337007679513.jpg

:slina:

Opublikowano

ten kolor mnie rozwala , zdecydowanie the best z palety exclusive

Opublikowano
frosty Ci rezał zmiane MCE? No to wszystko jasne :grin::grin:

Spitalaj :polew:

U mnie wszystko działa jak należy :hi:

Opublikowano

Kamilo bangla wsio:wink:

Opublikowano
Kamilo bangla wsio:wink:

Bangla, tylko ta iliminacja mnie zastanawia, bo lustro i CLH/DRL świecą się jakiś czas po otwarciu/zamknięciu auto mimo, że wszystko inne jest off :eusathink:

Tylko dziwny błąd mam w MCE

01795 Vacuum System for Brakes 
         35-00 -- -

Nie wiem co to, ale wszystko działa jak powinno :wink:

Opublikowano
Kamilo bangla wsio:wink:

Bangla, tylko ta iliminacja mnie zastanawia, bo lustro i CLH/DRL świecą się jakiś czas po otwarciu/zamknięciu auto mimo, że wszystko inne jest off :eusathink:

tak ma być:wink:

Opublikowano
Kamilo bangla wsio:wink:

Bangla, tylko ta iliminacja mnie zastanawia, bo lustro i CLH/DRL świecą się jakiś czas po otwarciu/zamknięciu auto mimo, że wszystko inne jest off :eusathink:

tak ma być:wink:

IMO głupie trochę :whistling:

Opublikowano
Opublikowano

Józek co Ty gadasz to nie dla Ciebie takie auto:decayed:

Opublikowano
Józek co Ty gadasz to nie dla Ciebie takie auto:decayed:

jak tam hebelki dzisiaj ogarnąłeś ?:naughty:

Opublikowano
Józek co Ty gadasz to nie dla Ciebie takie auto:decayed:

Oj dla mnie, dla mnie :naughty:

Opublikowano

:hi:koledzy

Jak najlepiej przechowywać PD? Póki co zalałem je ropą w zbiorniku po spryskiwaczu... ale czytałem, że długo w sensie rok-dwa nie mogą tak leżeć bo z oleju napędowego wytrącają się ciężkie metale. Może każdy owinąć szmatą - namoczyć w ropce i grubo owinąć folią?

I ogólnie PD o numerze 038 130 073 BA to jakieś fajne pompki czy zwykłe? Bo moim autem czasem zabuja jak się rozgrzeje i może bym je zostawił jak myślę o programie...

image.jpg

Opublikowano

na dniach moja dokładka s-line tylnego zderzaka avant bez wycięć na wydech będzie na sprzedaż, kolor delphin grau, stan idealny, zakładać można bez malowania. jakby ktoś chciał to pisać na pw:wink:

Opublikowano
:hi:

I ogólnie PD o numerze 038 130 073 BA to jakieś fajne pompki czy zwykłe? Bo moim autem czasem zabuja jak się rozgrzeje i może bym je zostawił jak myślę o programie...

http://s6.postimg.org/vth91rz4d/image.jpg

to seryjne pompki:wink:

Opublikowano
na dniach moja dokładka s-line tylnego zderzaka avant bez wycięć na wydech będzie na sprzedaż, kolor delphin grau, stan idealny, zakładać można bez malowania. jakby ktoś chciał to pisać na pw:wink:

Zdjęcia?

Opublikowano
dsc0552dm.jpg
Opublikowano

94171351864991486250915.jpg

:whistling:

Opublikowano
Józek co Ty gadasz to nie dla Ciebie takie auto:decayed:

jak tam hebelki dzisiaj ogarnąłeś ?:naughty:

No ba:naughty: zapraszam do mojego wątku:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.