Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to myślę 15mm z tyłu i 12mm z przodu :wink:

Mam tak u siebie 15 tyl i 13 przod - jak dasz wieksze dystanse to nadkola beda dziurawe :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie sprawdzałem sobie dzis kody we wlepce i :

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

każde audi tak ma ? czy to jest to całe servo ?

To jest servotronic:hi:

A powiedz mi... To jest opcja stała montowana standardowo czy to jest opcja dodatkowa?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opcja dodatkowa, nawet rzadko występuje. Nie czujesz jak ci lekko chodzi kierownica przy małych prędkościach (<20)?

Opublikowano
to myślę 15mm z tyłu i 12mm z przodu :wink:

Mam tak u siebie 15 tyl i 13 przod - jak dasz wieksze dystanse to nadkola beda dziurawe :facepalm:

c

OK. Nie chcę hardcorowo. Założę 15mm przód i 13mm tył

Opublikowano
to myślę 15mm z tyłu i 12mm z przodu :wink:

Mam tak u siebie 15 tyl i 13 przod - jak dasz wieksze dystanse to nadkola beda dziurawe :facepalm:

c

OK. Nie chcę hardcorowo. Założę 15mm przód i 13mm tył

odwrotnie :)

Opublikowano
to myślę 15mm z tyłu i 12mm z przodu :wink:

Mam tak u siebie 15 tyl i 13 przod - jak dasz wieksze dystanse to nadkola beda dziurawe :facepalm:

c

OK. Nie chcę hardcorowo. Założę 15mm przód i 13mm tył

odwrotnie :)

błąd literowy. na tyle większy dystans a z przodu mniejszy:thumbup1:

Opublikowano
panowie sprawdzałem sobie dzis kody we wlepce i :

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

każde audi tak ma ? czy to jest to całe servo ?

To jest servotronic:hi:

A powiedz mi... To jest opcja stała montowana standardowo czy to jest opcja dodatkowa?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opcja dodatkowa, nawet rzadko występuje. Nie czujesz jak ci lekko chodzi kierownica przy małych prędkościach (<20)?

A czy przypadkiem 1N3 to nie jest servotronic?

Opublikowano

Aaaa sorry, masz racje!! :notworthy:

U mnie we wlepce jest:

1N3 Speed-related variable steering assist

(Servotronic)

Sorry za wprowadzenie w błąd:hi:

Opublikowano

A mialo byc tak pieknie :facepalm:

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

rzuci ktoś numerem zaworka N75 z 2001r do AWXa ?

Opublikowano

jaki jest kod dla b6 z 2001 roku do odblokowania FISu ??

Opublikowano
GETem : Grill Audi S4 B6 oryginał metallic 8E0853651D3SR

Patrząc na allegro to nówka jest taniej o 2 złote :grin:

W aso mi wychodzi okolo 370zl:decayed::decayed:

to chyba z dobrymi zniżkami bo mi wychodzi 458zł bez zniżek :whistling:

Opublikowano
GETem : Grill Audi S4 B6 oryginał metallic 8E0853651D3SR

Patrząc na allegro to nówka jest taniej o 2 złote :grin:

W aso mi wychodzi okolo 370zl:decayed::decayed:

to chyba z dobrymi zniżkami bo mi wychodzi 458zł bez zniżek :whistling:

gajos.png

Opublikowano

Ale,jedziecie w temacie co wchodzę to 3-4 strony więcej :kox:

Opublikowano

mistrzowie spamu :grin::wink:

Opublikowano

Marcin, Ksiedzu ma zderzak esssssy jak by co...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Marcin, Ksiedzu ma zderzak esssssy jak by co...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

tył ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.