Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wiem ale tam cena.zabijaj :doh: DZIEKI :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany w każdym 3.0 TDI są hamulce 320/288 ? żeby nie było za łatwo...to pewnie osłony z Q nie podejdą do FWD?

Druga sprawa...Mam zwykłą instalację audio w B6 a jakbym chciał zarzucić RNS-e to wtedy trzeba jakiejś przejściówki czy jak?

Ile Księdzu chce za ten zderzak od ES...??

Opublikowano

Co do hebli to tak, wszystkie są 320mm, co do osłon to nie znaju

Co do rns-e to potrzebujesz tylko przejściówkę ISO

co do księdza to nie wiem, ogłoszeń duszpasterskich nie słucham :decayed:

Opublikowano
Co do hebli to tak, wszystkie są 320mm, co do osłon to nie znaju

Co do rns-e to potrzebujesz tylko przejściówkę ISO

co do księdza to nie wiem, ogłoszeń duszpasterskich nie słucham :decayed:

osz ku :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Dzięki za info. Ogłoszenia przeczytałem to już wiem...:)muszę się dowiedzieć odnośnie tych osłon...no zobaczymy może ktoś dopomoże:)

Opublikowano

GETem : Spoiler przedni Audi S-line A4 8E0807110BGRU

taka dokładka mi podpasuje do seryjnego zderzaka ? :whistling: nie będzie problemu z zanotowaniem jej? Bo na allegro praktycznie brak a jak jest jedna to 500zł :doh:

Opublikowano

Podejdzie ale trzeba rezać trochę, jest gdzieś temat na forum. Zobacz na ebayu, z tego co pamiętam to sprzedają zestawy od razu z grillami:hi:

Opublikowano
GETem : Spoiler przedni Audi S-line A4 8E0807110BGRU

taka dokładka mi podpasuje do seryjnego zderzaka ? :whistling: nie będzie problemu z zanotowaniem jej? Bo na allegro praktycznie brak a jak jest jedna to 500zł :doh:

Powiem tak - sporo druciarstwa, ja tak mialem kiedys... rok temu zmienilem na oryginalny zderzak sline i jest znacznie lepiej spasowany.

Ja zaplacilem 700 albo 800 za gore + dol s-line, wiec wstrzymaj sie i sledz allegro.

Opublikowano

400£ za przód i tył gołe. Moim zdaniem cena z mega mega za duża. Póki mi zderzaka nic nie urwie tyle nie dam.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

GETem : Spoiler przedni Audi S-line A4 8E0807110BGRU

taka dokładka mi podpasuje do seryjnego zderzaka ? :whistling: nie będzie problemu z zanotowaniem jej? Bo na allegro praktycznie brak a jak jest jedna to 500zł :doh:

Powiem tak - sporo druciarstwa, ja tak mialem kiedys... rok temu zmienilem na oryginalny zderzak sline i jest znacznie lepiej spasowany.

Ja zaplacilem 700 albo 800 za gore + dol s-line, wiec wstrzymaj sie i sledz allegro.

święte słowa. Drut zawsze będzie widać i kratki się nie trzymają itp. Trzeba szukać kompletnego zderzaka.
Opublikowano

tylko znaleźć kompletny zderzak s-line + spryski + paktronic to jest nie lada wyzwanie, nie widziałem jeszcze takiego :whistling:

Opublikowano
GETem : Grill Audi S4 B6 oryginał metallic 8E0853651D3SR

Patrząc na allegro to nówka jest taniej o 2 złote :grin:

ech... dzisiaj pod marketem jakiś gostek w golasie b6 miał (obczajałem parę minut auto i nic poza grilem nie miał ciekawego) - nie zdążyłem dziada zapytać o zamianę :facepalm:

Opublikowano

Taka ciekawostka :slina:

OEM%20Program.jpg

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::slina:gdzie i za ile to to można kupić
Opublikowano

Forge wheels maja w swojej ofercie- felgi na zamówienie, a ceny pewnie takie jak vossen itp.

Opublikowano

elyta jaka pianę aktywną polecacie do prełasza

i co do mycia felg

Opublikowano

94577664523627216885271.jpg

:shock3:

Opublikowano

:hi:

Pany czy przy wymianie tarcz z tyłu w B6 należy wymienić również łożyska ? w b5 chyba tak właśnie robiłem ale nie wiem jak tu sprawa wygląda ?

Opublikowano
:hi:

Pany czy przy wymianie tarcz z tyłu w B6 należy wymienić również łożyska ? w b5 chyba tak właśnie robiłem ale nie wiem jak tu sprawa wygląda ?

Nic nie musisz wymieniać wystarczy tarcze:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.