Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Włodek pier**lisz tam :D

wygląda jak typowa obciągara

Opublikowano
Włodek pier**lisz tam :D

wygląda jak typowa obciągara

Zapomniałem że Ty żony szukasz:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

580632_572563962767886_948686994_n.jpg

tu ladna twarz :naughty:

Opublikowano

:polew::polew:

to ja już idę spać

narazie-pl-ffffff

Opublikowano

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::jerk::jerk::jerk:

twarz :thumbdown:

Nie pitol ...nastawiła by bułę , to byś na twarz nawet nie spojrzał :grin: :grin: :grin:

Siema z wieczora śmietanka :hi:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Jebaniutki ale mu łańcuch zardzewiał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::jerk::jerk::jerk:

twarz :thumbdown:

Nie pitol ...nastawiła by bułę , to byś na twarz nawet nie spojrzał :grin: :grin: :grin:

co racja to racja :grin:

Opublikowano

No i po wszystko jasne :thumbup1:

Opublikowano

Witam!

Dzisiaj odebrana od mechanika zregenerowana glowica i wkoncu po 7 tygodniach :facepalm: jutro i w Sobote montaz glowicy i reszty gratow i odpalamy klekota :banan:

Mam nadzieje , ze nic wiecej nie wyskoczy bo finansowo to juz jestem bankrut :wallbash::wallbash::wallbash:

Korzystajac z okazji WIELKIE PODZIEKOWANIA :good::oklasky: dla kolegi "barrowiec1" , ktory to nagral mi mechanika , ktory odwalil kawal dobrej roboty przy regeneracji glowicy i do tego nie dosc , ze nie zdarl ze mnie ostatniego grosza to jeszcze zszedl z kosztami za jego robocizne :hi:

Jeszcze raz wielkie dzieki i trzymajta kciuki Pany za pomyslene zlozenie wszystkiego do kupy bo jak patrze na te wszystkie graty , srubki i nakretki w garazu to naprawde mam metlik w glowie i nie wiem co z czym i do czego :polew:

Jak odpale autko to sie pochwale :wink:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Powodzenia, miejmy nadzieje, że zagada! :hi:

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

Siema z rana, spia wszyscy?:decayed:

Opublikowano
Siema z rana, spia wszyscy?:decayed:

W robocie siedzą i ciężko pracują:facepalm:

Opublikowano

furmanka i ten kolor :slina:

img1107fu.th.jpg :whistling:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Siema z rana, spia wszyscy?:decayed:

W robocie siedzą i ciężko pracują:facepalm:

taaa bardzo ciężko :decayed:

Przemek zdjęcie z sygnaturki Ci wyyebało :wink:

Opublikowano

Siemasz powiedzcie jaki najlepszy motor w benzynowe do gazu były tak od 06 roku ?

Opublikowano

1.8T chyba do gazu najlepszy z tych, które są w B7.. no albo 4.2 V8 z S4 bo to jeszcze bez FSI :naughty:

Opublikowano

A w s4 b7 nie jest wlasnie już FSI?

Opublikowano

Dopiero w RS4 był FSI :wink:

Opublikowano
A w s4 b7 nie jest wlasnie już FSI?

też tak myślałem, ale mnie prostowali ostatnio :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.