Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany RNS-E z A6 C5 nie pasuje do B6? Mam racje? Jakby miało pasować to trzeba front zmienić tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie problem się pojawił, chce użyć navi a tu zonk, wpisuje cel wyznacz trase a pojawia się jakaś całkiem inna, miejsce ode mnie oddalone o jakieś 100km i cel trasy inny, podmiana anteny nic nie dała, reset navi też, inna płyta też, WTF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany RNS-E z A6 C5 nie pasuje do B6? Mam racje? Jakby miało pasować to trzeba front zmienić tak?

Tak. A masz takiego RNSa z C5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu mogę go mieć bo zaklepany dla mnie cena tak jak czakiego 1350zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie problem się pojawił, chce użyć navi a tu zonk, wpisuje cel wyznacz trase a pojawia się jakaś całkiem inna, miejsce ode mnie oddalone o jakieś 100km i cel trasy inny, podmiana anteny nic nie dała, reset navi też, inna płyta też, WTF??

to sobie wybrałeś czas na takie pytania , szwagier właśnie mnie sprowadza na drogę alkoholowa i oprócz przechylenia następnego kielicha nic mi nie przychodzi do głowy :decayed:

spróbuj ją odłączyć całkiem od prądu na pół godziny , Jaki masz soft, może się soft uwalił , spróbuj zrobić jakiegoś downgrade albo upgrade . Jak to nie pomoże to resetuj ja vim hackiem i poczekaj z 24h , a jak to nie pomoże to chętnie ją przygarnę :wink: bo wymiana płyty głównej nie bedzie ci sie opłacała :thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

odezwę się później

:drunk:

albo jutro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie problem się pojawił, chce użyć navi a tu zonk, wpisuje cel wyznacz trase a pojawia się jakaś całkiem inna, miejsce ode mnie oddalone o jakieś 100km i cel trasy inny, podmiana anteny nic nie dała, reset navi też, inna płyta też, WTF??

to sobie wybrałeś czas na takie pytania , szwagier właśnie mnie sprowadza na drogę alkoholowa i oprócz przechylenia następnego kielicha nic mi nie przychodzi do głowy :decayed:

spróbuj ją odłączyć całkiem od prądu na pół godziny , Jaki masz soft, może się soft uwalił , spróbuj zrobić jakiegoś downgrade albo upgrade . Jak to nie pomoże to resetuj ja vim hackiem i poczekaj z 24h , a jak to nie pomoże to chętnie ją przygarnę :wink: bo wymiana płyty głównej nie bedzie ci sie opłacała :thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

odezwę się później

:drunk:

albo jutro :decayed:

Ja ostatnio miałem zonka jak RNS zażyczył sobie PIN, którego oczywiście nie mam :polew:

Dobrze, że to tylko wina poluzowanej kostki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, idzie dostać gdzieś nasadkę do śrub antykradzieżowych? Bo moja zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach :wink: miała kształt gwiazdki...

PS. Zdaje mi się czy fejsowiczki poleciały w kosmos?

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdaje Ci się :-P mi tez smutno z tego powodu... Tymbardziej że pora roku sprzyja robieniu ciekawych zdjęć B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, idzie dostać gdzieś nasadkę do śrub antykradzieżowych? Bo moja zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach :wink: miała kształt gwiazdki...

PS. Zdaje mi się czy fejsowiczki poleciały w kosmos?

Tapnięte z SGS III

Jak ona dokładnie wyglądała? Może mam gdzieś w robocie taką..

A zresztą jutro na Twoim padle rzucę okiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ssij:

Chociaż w sumie to skądś musicie brać towar na handel, wiec pewnie macie wszystkie rodzaje :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130206170004uid3.jpg

Własnie piję poranną kawę:kawa:

20130101193605uid3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapy na stół! :grin::decayed:

Pani chyba nie zapłaciła za ogrzewanie :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapy na stół! :grin::decayed:

Pani chyba nie zapłaciła za ogrzewanie :decayed:

Tapnięte z SGS III

Oj tam wystarczy trochę podkręcić i same stają:decayed:

Miki ogarnąłeś gril z C5?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na aucie juz od 2 tyg., dzięki :hi: musze go jeszcze trochę dopracować od tyłu, ale zawsze jak jest czas to znajduje się coś innego do roboty :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na aucie juz od 2 tyg., dzięki :hi: musze go jeszcze trochę dopracować od tyłu, ale zawsze jak jest czas to znajduje się coś innego do roboty :wink:

Tapnięte z SGS III

Jakby prysnąć dipem ramkę na czarno to laik pomyśli że oryginał:wink:A kosztuje 35zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...