Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. :kwasny:

Pomoże ktoś? :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli. :wink:

A nie lepie wymienić sam front wlacznika? Ja u siebie tak robilem i jest GIT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. :kwasny:

Pomoże ktoś? :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli. :wink:

A nie lepie wymienić sam front wlacznika? Ja u siebie tak robilem i jest GIT:wink:

Jeszcze lepsza opcja to wymienić front na nowy (u mnie akurat perfect stan ma :banan:) i dokleić środek z nowych VW :naughty: Ten chromowany włącznik fajnie się komponuje imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozwiązałem problem. Miałem 2 przełączniki. W jednym świeciły mi tylko czerwone diody i działało ok a w drugim miałem czerwone zielone i pomarańczową diodę ale nie działał tak jak powinien. Chciałem zmienić fronty i kable żeby działał ale postanowiłem spróbować z samą płytką z diodami bo kiedyś miałem jedną ale nie świeciła tak jak powinna ale tą zmieniłem i działa malina.

Na 0 czerwony

Na pozycji zielony

Na mijania czerwony

Podświetlenie przeciwmgielnych czerwone

Halogeny przód zielone

Przeciwmgielne tył pomarańczowe

Może niewyraźnie pisze ale nie mam kabla do tel żeby wrzucić fotkę jak znajdę to wrzucę jak miałem wcześniej a jak teraz. :wink:

A o tym chromie na przełączniku to myślałem ale gdzieś słyszałem że chyba od A3 da rady przełożyć środek nie wiem dokładnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał miajnia zielone ;) Szkoda, że to nie działa jak np. pozycyjne - OFF czerwone, ON zielone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak była płytka więc nie kombinowałem dorwę kabel to wrzucę foto. A o włączniku myślałem takim jak ma kolega mikaszi Wogóle o takim środku myślę hehe :kox:

audiinterior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest malina. Ale to w swoim czasie :wink: Dzisiaj jeszcze ogarnąłem rączkę drzwi od pasażera bo miałem akurat nówkę wraz z przełącznikiem szyb. I co się okazuje rączka w zasadzie sam ten plastik niby wszystkie są takie same ale ja miałem starą z '02 a nową z '05 i już nie pasowała idealnie. Trzeba było przyszlifować pod spodem plastikowe wypustki żeby wskoczyła na swoje miejsce. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nr ma licznik s4 b6 z kolorowych fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie: czy dystane z mercedesa z kołnierzem da radę założyć do A4 z ori felgami audi? PILNE

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

sprzedający się upiera, że się da, ale na moje to bez stoczenia felgi nic z tego nie będzie :eusathink: i później dodatkowo jeszcze pierścień trzeba by założyć. Dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założone już dawno :thumbup1: tylko z pierścieniami się brandzluje :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

dobrze że na te czarne się zdecydowałem bo grafitowe nie pasiły by tak dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pęknie 100tysi jak nic :whistling:

Już pękło :whistling: moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maluchy za tyle schodzą to chyba wystawie swoją a4 :polew: tylko trzeba będzie korektę licznika zrobić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...