Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. :kwasny:

Pomoże ktoś? :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli. :wink:

A nie lepie wymienić sam front wlacznika? Ja u siebie tak robilem i jest GIT:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. :kwasny:

Pomoże ktoś? :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli. :wink:

A nie lepie wymienić sam front wlacznika? Ja u siebie tak robilem i jest GIT:wink:

Jeszcze lepsza opcja to wymienić front na nowy (u mnie akurat perfect stan ma :banan:) i dokleić środek z nowych VW :naughty: Ten chromowany włącznik fajnie się komponuje imo.

Opublikowano

Już rozwiązałem problem. Miałem 2 przełączniki. W jednym świeciły mi tylko czerwone diody i działało ok a w drugim miałem czerwone zielone i pomarańczową diodę ale nie działał tak jak powinien. Chciałem zmienić fronty i kable żeby działał ale postanowiłem spróbować z samą płytką z diodami bo kiedyś miałem jedną ale nie świeciła tak jak powinna ale tą zmieniłem i działa malina.

Na 0 czerwony

Na pozycji zielony

Na mijania czerwony

Podświetlenie przeciwmgielnych czerwone

Halogeny przód zielone

Przeciwmgielne tył pomarańczowe

Może niewyraźnie pisze ale nie mam kabla do tel żeby wrzucić fotkę jak znajdę to wrzucę jak miałem wcześniej a jak teraz. :wink:

A o tym chromie na przełączniku to myślałem ale gdzieś słyszałem że chyba od A3 da rady przełożyć środek nie wiem dokładnie. :wink:

Opublikowano

Ja bym dał miajnia zielone ;) Szkoda, że to nie działa jak np. pozycyjne - OFF czerwone, ON zielone :wink:

Opublikowano

Tak była płytka więc nie kombinowałem dorwę kabel to wrzucę foto. A o włączniku myślałem takim jak ma kolega mikaszi Wogóle o takim środku myślę hehe :kox:

audiinterior.jpg

Opublikowano

No właśnie o takim przełączniku mówię :decayed:

Opublikowano

No to jest malina. Ale to w swoim czasie :wink: Dzisiaj jeszcze ogarnąłem rączkę drzwi od pasażera bo miałem akurat nówkę wraz z przełącznikiem szyb. I co się okazuje rączka w zasadzie sam ten plastik niby wszystkie są takie same ale ja miałem starą z '02 a nową z '05 i już nie pasowała idealnie. Trzeba było przyszlifować pod spodem plastikowe wypustki żeby wskoczyła na swoje miejsce. :kwasny:

Opublikowano

Jaki nr ma licznik s4 b6 z kolorowych fisem?

Opublikowano

Pany szybkie pytanie: czy dystane z mercedesa z kołnierzem da radę założyć do A4 z ori felgami audi? PILNE

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

sprzedający się upiera, że się da, ale na moje to bez stoczenia felgi nic z tego nie będzie :eusathink: i później dodatkowo jeszcze pierścień trzeba by założyć. Dobrze kombinuję?

Opublikowano

ty jeszcze tych felg nie zalozyles?:grin:

Opublikowano

założone już dawno :thumbup1: tylko z pierścieniami się brandzluje :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

dobrze że na te czarne się zdecydowałem bo grafitowe nie pasiły by tak dobrze :decayed:

Opublikowano

Juz myslalem, ze dalej sie kurza:wink:

Opublikowano

no miazga :)

Opublikowano

pęknie 100tysi jak nic :whistling:

Opublikowano
pęknie 100tysi jak nic :whistling:

Już pękło :whistling: moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija.

Opublikowano

ktoś grubo idzie

Opublikowano

jak maluchy za tyle schodzą to chyba wystawie swoją a4 :polew: tylko trzeba będzie korektę licznika zrobić :grin:

Opublikowano
pęknie 100tysi jak nic :whistling:

Już pękło :whistling: moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija.

To później będzie miał troche nieprzyjemności z takiego podbijania :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.