Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pfi już drugi sezon nic się z nimi nie dzieje :wink:

a patexy na zimę :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaką zimę ja to mam drugi kpl gumowych jak w zimę można jeździć z welurami:facepalm:

Opublikowano
Jaką zimę ja to mam drugi kpl gumowych jak w zimę można jeździć z welurami:facepalm:

dokładnie :facepalm: tez musze jakies welury zakupic na przod :whistling:

Opublikowano

no to jadę na yebayu na lewym koncie :dziura::decayed::decayed::decayed: , tylko cicho :cicho:

Opublikowano

A kto tu pisze że jeździ w zime z welurami. :wink: Ja mam na zimę Petexy a szukam czegoś na lato. Mam 3 dywaniki ori w nówka stanie ale brakuje mi kierowcy a nigdzie człowiek nie dostanie.

I teraz pytanie czy brać jedne czy drugie. Chyba wezmę Petexy bo są bez żadnych napisów czyste choć troszkę koloru by nie zawadziło dodać do auta he :wink:

Opublikowano
Jaką zimę ja to mam drugi kpl gumowych jak w zimę można jeździć z welurami:facepalm:

dokładnie :facepalm: tez musze jakies welury zakupic na przod :whistling:

patexy gumę:grin:

na lato tylko pfi lux poliamid na kilku autach sprawdzone u kumpli i u mnie

Opublikowano

Przecież masz że A3:whistling::decayed:

Opublikowano
A kto tu pisze że jeździ w zime z welurami. :wink: Ja mam na zimę Petexy a szukam czegoś na lato. Mam 3 dywaniki ori w nówka stanie ale brakuje mi kierowcy a nigdzie człowiek nie dostanie.

I teraz pytanie czy brać jedne czy drugie. Chyba wezmę Petexy bo są bez żadnych napisów czyste choć troszkę koloru by nie zawadziło dodać do auta he :wink:

Kup tutaj > Dywaniki samochodowe welurowe lub gumowe marki PFI - produkcja i sprzedaż materiał moim zdaniem lepszy jak ori, oryginalne klipsy i idealnie dopasowane :thumbup1:

Opublikowano
Przecież masz że A3:whistling::decayed:

poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe :decayed:

Opublikowano
Przecież masz że A3:whistling::decayed:

poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe :decayed:

A Ty kolegów szukasz:polew::polew: nie no ja tam nie siedzę na aukcjach musisz poprosić innych:decayed:
Opublikowano
Przecież masz że A3:whistling::decayed:

poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe :decayed:

valeo nie robi halogenów dla A4 B6

Opublikowano
A kto tu pisze że jeździ w zime z welurami. :wink: Ja mam na zimę Petexy a szukam czegoś na lato. Mam 3 dywaniki ori w nówka stanie ale brakuje mi kierowcy a nigdzie człowiek nie dostanie.

I teraz pytanie czy brać jedne czy drugie. Chyba wezmę Petexy bo są bez żadnych napisów czyste choć troszkę koloru by nie zawadziło dodać do auta he :wink:

Kup tutaj > Dywaniki samochodowe welurowe lub gumowe marki PFI - produkcja i sprzedaż materiał moim zdaniem lepszy jak ori, oryginalne klipsy i idealnie dopasowane :thumbup1:

:thumbup1:

nic dodać nie można

Opublikowano
Przecież masz że A3:whistling::decayed:

poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe :decayed:

valeo nie robi halogenów dla A4 B6

robi
Opublikowano

to podaj nr ref

Opublikowano

dzięki wielkie Panowie już zamawiam :banan:

Opublikowano
Przecież masz że A3:whistling::decayed:

poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe :decayed:

valeo nie robi halogenów dla A4 B6

to teraz mnie zaskoczyłeś

Opublikowano
A kto tu pisze że jeździ w zime z welurami. :wink: Ja mam na zimę Petexy a szukam czegoś na lato. Mam 3 dywaniki ori w nówka stanie ale brakuje mi kierowcy a nigdzie człowiek nie dostanie.

I teraz pytanie czy brać jedne czy drugie. Chyba wezmę Petexy bo są bez żadnych napisów czyste choć troszkę koloru by nie zawadziło dodać do auta he :wink:

Kup tutaj > Dywaniki samochodowe welurowe lub gumowe marki PFI - produkcja i sprzedaż materiał moim zdaniem lepszy jak ori, oryginalne klipsy i idealnie dopasowane :thumbup1:

Kuuuuźwa, dobry prajs :kox:

Opublikowano

Grzebie w katalogu głównym Valeo - sekcja oświetlenie i poza lampami przód i żarówkami nie ma nic dla A4 B6

Z resztą mam 2 komplety ori, jeden seria , drugi nówka ori z S4 w poduełkach z ASO i obu producentem jest AL Automotive Lighting

Opublikowano

chcesz sprzedać serię ? szukam czegoś okazyjnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.