Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?
roboty jest troche,gałki200zł :decayed:

no to teraz wiem :decayed:

co do gałek to tą większą wyciągniesz bez problemu wystarczy że pożadnie pociągniesz :decayed: ale z tą mniejszą już nie jest tak łatwo bo trzeba rozbierać cały przedni panel bo inaczej nie wyjdzie :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?
roboty jest troche,gałki200zł :decayed:

no to teraz wiem :decayed:

co do gałek to tą większą wyciągniesz bez problemu wystarczy że pożadnie pociągniesz :decayed: ale z tą mniejszą już nie jest tak łatwo bo trzeba rozbierać cały przedni panel bo inaczej nie wyjdzie :kwasny:

a rozkręcenie przedniego panelu nie jest skomplikowane ?

Opublikowano
432041_249965468414645_2005591181_n.jpg
Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

każdy wiedząc że ktoś ma EU furę i coś kupuję a sprzedający wie że to 8E2 z grzeczności powinien poinformować :wink:
Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?
roboty jest troche,gałki200zł :decayed:

no to teraz wiem :decayed:

co do gałek to tą większą wyciągniesz bez problemu wystarczy że pożadnie pociągniesz :decayed: ale z tą mniejszą już nie jest tak łatwo bo trzeba rozbierać cały przedni panel bo inaczej nie wyjdzie :kwasny:

a rozkręcenie przedniego panelu nie jest skomplikowane ?

małe dobrej jakości śrubokręciki , najlepiej z jakimiś wzmacnianymi końcówkami i jedziesz , najpierw musisz wyjąć navi , potem odkręcić i odpiąć wyświetlacz (3 śrubki i tasiemka) , następnie odkręcić 12 śrubek trzymających przedni panel z obudową . ... itd itd itd ... jak będziesz miał pytania to wal śmiało :wink:

Opublikowano
kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

:whistling:

Did I made something illegal ? :dziura:

who said that? :naughty:

Opublikowano
kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

:whistling:

Did I made something illegal ? :dziura:

who said that? :naughty:

:wink: napisałem do ebaya , trochę im naściemniałem i odblokowali mi częściowo konto ale nie mogę się o nic licytować przez okres do 14dni , tylko aukcje kup teraz :kwasny: , dobre i tyle

Opublikowano

2 tygodnie i z dyni :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

każdy wiedząc że ktoś ma EU furę i coś kupuję a sprzedający wie że to 8E2 z grzeczności powinien poinformować :wink:

no właśnie o to mi chodzi a nie...pisać, że nie zapytałem

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

każdy wiedząc że ktoś ma EU furę i coś kupuję a sprzedający wie że to 8E2 z grzeczności powinien poinformować :wink:

no właśnie o to mi chodzi a nie...pisać, że nie zapytałem

a dziś mi przyszła paczka od Ciebie i mam nadzieję że ne z anglika bo nie zapytałem :grin: ale dziękuję

Opublikowano

Pany ile można wziąć za zwykłą tylną klapę LY7W w stanie prawie perfect :naughty: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.