Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja zamknalem tematy w momencie jak poprosiles o usuniecie konta.

Nie przypominam sobie żebym też o to prosił.

Chciałem napisać sprostowanie bo mam zamiar wyjaśnić sprawy i odejść z tego forum potem a ty zaraz wątek zamykasz :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale czego tu nie rozumiesz? Chcę odejść z forum = niepotrzebne są tematy o Twoich autach. To chyba logiczne?

Ciesz się, że je tylko zamknąłem tymczasowo, a nie usunąłem od razu.

Opublikowano

A to sork-pierwsze nie trafione oskarżenie :decayed:. PUMKA prostuj sprawy i zostań na forum tylko nie handluj już bo Ci nie idzie a rezacz jesteś.

Opublikowano
A to sork-pierwsze nie trafione oskarżenie :decayed:. PUMKA prostuj sprawy i zostań na forum tylko nie handluj już bo Ci nie idzie a rezacz jesteś.
'

Marcin sprzedałem tyle rzeczy na forum i nikt nie narzekał. Czasami się ktoś pojawił to się wyjaśniło i po problemie. Sprawę z Tommy Gun załatwiłem i wytłumaczyłem a druga sprawa to z yanosho to nie ukrywam zaniedbałem temat który teraz wyprostuje. Czuje sie teraz jak bym zrobił na forum wałek na jakieś pare set złotych i nie wyjaśnił sprawy:kwasny:

Opublikowano

A ja zrobiłem otwór do poziomowania bixów :banan:

Zastanawiam się, czy da się podnieść albo opuścić lampy samym silniczkiem nie mając samopoziomu...

+12V na któryś pin i albo się opuści, albo podniesie?

Opublikowano

Frostyyy napier.... Non stop mody BRAVO.

Opublikowano
A ja zrobiłem otwór do poziomowania bixów :banan:

Zastanawiam się, czy da się podnieść albo opuścić lampy samym silniczkiem nie mając samopoziomu...

+12V na któryś pin i albo się opuści, albo podniesie?

masz już silniczki z passata ?

Weź zrób na średni poziom i podłącz poziomowanie

Opublikowano
A ja zrobiłem otwór do poziomowania bixów :banan:

Zastanawiam się, czy da się podnieść albo opuścić lampy samym silniczkiem nie mając samopoziomu...

+12V na któryś pin i albo się opuści, albo podniesie?

masz już silniczki z passata ?

Weź zrób na średni poziom i podłącz poziomowanie

Nie mam, myślałem, że na razie na tych ustawie na sztywno i później ręcznie wyreguluje tymczasowo.

Opublikowano

Silniczki 25zł, zaczynam przeszczep w poniedziałek, zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano
Frostyyy napier.... Non stop mody BRAVO.

Trzeba coś robić, nie? :naughty:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Silniczki 25zł, zaczynam przeszczep w poniedziałek, zobaczymy co wyjdzie

Za obydwa? Masz jakiś link, numer części?

Btw. próbowałem stary silniczek od bixa wyjąć i nie mogłem :eusathink:

Opublikowano

szukaj tanich rozwalonych lamp nie xenon do b6 passata i wysyłaj wiadomości czy nie ma silniczków. Ja wyrwałem dwa za 50zł

Opublikowano

Na razie się wstrzymam aż Ty zamontujesz :naughty:

Opublikowano

oka, zobaczymy w nast tyg czy się uda :)

Opublikowano
Frostyyy napier.... Non stop mody BRAVO.

Trzeba coś robić, nie? :naughty:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Silniczki 25zł, zaczynam przeszczep w poniedziałek, zobaczymy co wyjdzie

Za obydwa? Masz jakiś link, numer części?

Btw. próbowałem stary silniczek od bixa wyjąć i nie mogłem :eusathink:

to bardzo proste najpierw odkrecasz ta srubke imbusowa co masz przy recznej regulacji i wyciagasz calosc tych zebatek potem silniczek przekrecasz delikatnie zeby wyszedl z zaczepow i potem tylko siedzi glowka w gniezdzie

Opublikowano

Dzięki adnr3i :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no też mi coś taki podobny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.