Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Daniels, ty siedzisz na KA?
KA? was ist das?
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Daniels, ty siedzisz na KA?
KA? was ist das?

Kosmetyka aut :: Strona Główna

Jest tam taki jeden o nicku Daniels :cool:

Opublikowano

oł noł ukradł mi nick :decayed:

Opublikowano

Can-You-Believe-This-Body.jpg

Nagroda dla Znalazcy Golfa :naughty::kox:

Opublikowano

zabawy z photoshopem :whistling:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
ja kupiłem zamiennik i nie narzekam .

Jestes z Borek z okolic Białegostoku ? chętnie bym zerknął na zamiennik :)

Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.

ja mam od tego gościa Informacje o Użytkowniku TFB,pasowała dobrze, wytrzymałość na zmiany temperatury 5/5 nic nie pęka:wink:

jedynie co, to moją gradobicie wykończyło, ale blacha na aucie też tego nie przeżyła:facepalm:

On akurat nie ma takiej z tego co widzę, ale tutaj znalazłem lotkę. W sumie nie duże pieniądze a można sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Chyba, że kupić od razu z całą klapą

Nie wiem czy widziałeś ziom, ale to jest cena tylko i wyłącznie za klape...

Opublikowano
ja kupiłem zamiennik i nie narzekam .

Jestes z Borek z okolic Białegostoku ? chętnie bym zerknął na zamiennik :)

Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.

ja mam od tego gościa Informacje o Użytkowniku TFB,pasowała dobrze, wytrzymałość na zmiany temperatury 5/5 nic nie pęka:wink:

jedynie co, to moją gradobicie wykończyło, ale blacha na aucie też tego nie przeżyła:facepalm:

On akurat nie ma takiej z tego co widzę, ale tutaj znalazłem lotkę. W sumie nie duże pieniądze a można sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Chyba, że kupić od razu z całą klapą

Nie wiem czy widziałeś ziom, ale to jest cena tylko i wyłącznie za klape...

Widziałem jak ale dopiero jak linka wstawiłem, zią :decayed:

Opublikowano

:naughty:

xn36.jpg

Opublikowano

Awww shieet :slina:

Opublikowano

Mikaszi, szto eta? :slina:

Opublikowano

mój nowy hebelek :kox:

Opublikowano

Dobry! :thumbup1:

Opublikowano

mikaszi a co to za hebelek???

s4 b5

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

mój nowy hebelek :kox:

A hamuje chociaż czy tylko wygląda?

dzisiaj dopiero założyłem i zrobiłem tylko rundkę po mieście . Muszą się dotrzeć ale różnica jest już odczuwalna podłóg tego co było

Opublikowano

no i już mam zagwozdkę bo by się przuyydałey większe :decayed:

Opublikowano
no i już mam zagwozdkę bo by się przuyydałey większe :decayed:

Ty to już nie wymyślaj:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.