Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej zrobiłem przekładkę pinu z kostki B5 do C7 w ZŁACZU ISO QUADLOCK ADAPTER nie podłaczam anten do radia tylko samą kostkę i radio nie włącza się nadal cos jeszcze powinienem zrobic?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak usunąć phishing z opery ????

Opublikowano

:hi:Ogarnia tu ktos historie serwisowa auta po vinie? Odplatnie of kors :wink w miare piln

Opublikowano
:hi:Ogarnia tu ktos historie serwisowa auta po vinie? Odplatnie of kors :wink w miare piln

Stanley :wink:

Grzesiu trochę inny :wink:

Opublikowano

Stanley, polecam. Ogarnie nawet i po dwóch winach :wink:

Opublikowano

:hi:

Stanley, polecam. Ogarnie nawet i po dwóch winach :wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Powitajmy nowicjusza w B6 Division:

amaradaar http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...r-line-267980/ :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

dodam, ze na @ są nowi kandydaci i z miejsca przepraszam, że to zaniedbałem ale nie miałem głowy z powodu choroby- obiecuje, że to nadrobię !!

Opublikowano
:oklasky:
Opublikowano
:brawo: Należało się koledze :thumbup1:
Opublikowano

...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie :thumbup1:

Opublikowano
:hi:Ogarnia tu ktos historie serwisowa auta po vinie? Odplatnie of kors :wink w miare piln

Stanley :wink:

Grzesiu trochę inny :wink:

Tez mam taka władze :naughty:

Opublikowano
:hi:Ogarnia tu ktos historie serwisowa auta po vinie? Odplatnie of kors :wink w miare piln

Stanley :wink:

Grzesiu trochę inny :wink:

Tez mam taka władze :naughty:

no racja, zapomniałem :decayed:

Opublikowano
...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie :thumbup1:

dziękuję :decayed: jeszcze parę gracików leży w garażejros tylko czasu mało mało :decayed:

no i dziękuję wszystkim za przyjęcie :decayed:

ps wiem ze do was mistrzów brakuje mi dużo ale co zrobić staram się :wink:

Opublikowano

tylko lampy zmień :decayed:

Opublikowano
...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie :thumbup1:

dziękuję :decayed: jeszcze parę gracików leży w garażejros tylko czasu mało mało :decayed:

no i dziękuję wszystkim za przyjęcie :decayed:

ps wiem ze do was mistrzów brakuje mi dużo ale co zrobić staram się :wink:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

tak trzymaj i najważniejsze że idziesz w dobrym kierunku :wink:

Opublikowano

no popa odrazu widać że nie odwiedza wątku już zdjęte :whistling:

będzie jakaś kara za nie odwiedzanie :whistling: ino nie wiem jeszcze jaka :whistling:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

...no. Nieźle porobił w ostatnim czasie :thumbup1:

dziękuję :decayed: jeszcze parę gracików leży w garażejros tylko czasu mało mało :decayed:

no i dziękuję wszystkim za przyjęcie :decayed:

ps wiem ze do was mistrzów brakuje mi dużo ale co zrobić staram się :wink:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

tak trzymaj i najważniejsze że idziesz w dobrym kierunku :wink:

idę w stronę słońca :decayed: Miki mistrzu yebaya :whistling: a znalazłbyś mnie tam kamerkę ori i blendę :naughty:

Opublikowano

oj przepraszam bardzo :decayed: małe niedopatrzenie tylko :wink:

Opublikowano

przełogromna bo posłuchałem waszego słowa mam nadzieję żem dobrzem zrobił :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.